mk3 GTi

mk3 GTi

Član
poz svima clan sam odavno ali isto tako nisam bio aktivan ;) promjenilo se vise VW vozila (gti, vr) trenutno je tu mk3 gti 2.0 8v 95 god, klima, el paket, sekvent plin...
slike:


ako koga sta zanima nek slobodno pita. pozdrav za staru ekipu VW i GFC
 
Član
dobra golfina pravo, jel moguce da sam te juce vidio u onom naselju donji kotarac, il kako se vec zove kad se izadje iz sarajeva prema foci
kod pumpe M3 cini mi se da si prosao, izdaleka sam gledao, ali cini mi se da je tvoja trica, ili ima slicna tvojoj
 
Fina trica pravo..Jedino steta sto nije 16-ka :icon_biggrin:
Kazi mi..Jel ovo maska bez znaka,ali je znak bio urezan u ovu lajsnu ispod maske ? Ili mi se cini :icon_rolleyes:
 
Član
jeste bio znak pa sam prepravljao. evo dogovaram bad look i jos nekih sitnica daa se odradi. a kad sam kupovao trazio sam 16-ku al nisam mogao da nadjem sa troje vrata i sa klimom.
 
Član
Extra trica drug..pravo je lijepa...
E jesil mozda danas sa tricom proletio ko munja na Osanici :icon_rolleyes:
 
Član
hvala drug. mora se jos bad look uraditi, gewinde i distanceri ;) al ovo dvoje zadnje necu pre proleca nema potrebe i ovakoo je moram zimus podici :)
 
Član
nikola16v je napisao(la):
hvala drug. mora se jos bad look uraditi, gewinde i distanceri ;) al ovo dvoje zadnje necu pre proleca nema potrebe i ovakoo je moram zimus podici :)

a gewinde i distance to se podrazumjeva... a sto se tice sveukupnog izgleda, nekako je fabrika najbolja
 
Top