mk1 german style

mk1 german style

stizuu dijelovi :)

motor jos nije u autu, garaza mi jos nije dostupna....:icon_confused::icon_confused:

blow off i gume(175/50/15) su u garazi

stiga su sjedala, naravno RECARO, koja ce ovi dana na opsivanje....u kožu :icon_smile::icon_smile:

img3662c.jpg

img3661ai.jpg

img3664v.jpg


toliko za sad, caao zdravo
 
Član
Super ;)
Gledao sam kecmana u Mostaru bas je ekstra slozen bio ;)

Ide li sa ovim sjedistima osta kombinacija kao prije ili ?

Svaka cast :icon_smile:
 
Ako je to klupa iz golfa 3 ona je previsoka i možda ako bi komplet konstrukciju prekrajao možda bi mogao nekako uklopiti, ali ima puno prepravki.Ja sam ubacio prednja od trice profilisana ali nisu mogle one plastike sa strana jer je kec puno uži,a zadnju klupu sam probao i odustao pa sam svoju zadnju presvukao.Puno sreće u daljnim radovima,kec je za 10.Sve pohvale.;)
 
mirsadgolf je napisao(la):
Ako je to klupa iz golfa 3 ona je previsoka i možda ako bi komplet konstrukciju prekrajao možda bi mogao nekako uklopiti, ali ima puno prepravki.Ja sam ubacio prednja od trice profilisana ali nisu mogle one plastike sa strana jer je kec puno uži,a zadnju klupu sam probao i odustao pa sam svoju zadnju presvukao.Puno sreće u daljnim radovima,kec je za 10.Sve pohvale.;)

hvala ti na info, necu ni pokusavati stavit zadnju klupu....aaa, jedno sam sjedalo skoro ustimao danas, treba jos malo povariti....i uspio sam staviti i plastiku, ima cak (cm) praznog prostora izmedju plastike i sasije, i naravno sjedalo moze gore dole bez zapinjanja,,,
 
Član
Čak su i prednja sjedala malo preglomazna za mk1 radije nađi neke druge siceve pa ubaci, probaj ih prizvoljno ubacit pa ćeš razumijet o čemu govorim
 
bolc je napisao(la):
Čak su i prednja sjedala malo preglomazna za mk1 radije nađi neke druge siceve pa ubaci, probaj ih prizvoljno ubacit pa ćeš razumijet o čemu govorim

zasto odustati, ne vidim razlog......snjeg je pao pa ne mogu u garazu, hladno je....inace bi i drugo danas ispilao i namjestio....ovo jedno sto sam stavio dobro stoji, malo je sire al to ce biti odlicno kad se stavi sve, i presvuce...;););)
 
Član
ew ti br javi mi se kad oces swe cu ti objasniti netrebas nista pilati ni za naprijed a i za zadnju cu ti klupu objasniti swe sam ovo sebi radio :D 063-833-382
 
evo ipak se nesto desava....
necu puno pisati, evo koja slikica :)
auto je u neeredu, hhahha, al brzo ce sve doci na svoje

img3751.JPG


mestar se hvata za glavu, hahhahaha
img3755ja.jpg



sjedala su stavljena i jucer odnesena na presvlacenje :)
img3812k.jpg


img3813v.jpg
 
Top