Misljenje za ovaj model Passata b6

Misljenje za ovaj model Passata b6

Član
Joj sto to mene nervira...pise brate u saobracajnoj koja je godina i napisi kako jest, a ne to svercersko mudrovanje sa godinama..

Jos 11 ili 12 mjesec 2008-e :D kad mi to napise hahahaha eto bolji je nesto sto je 11-i mjesec a ne 5-i hahaha ovo za mjesece najcesce citam bas kod golfova i passata a isto tako ovo 2008-a a model 2009 hahaha kako mi sada znamo kakav ce model biti u 2016-oj ako smo trenutno u 2015-oj :D
 
ja kolko mogu vidjeti, ovo je onaj sto ima izlozena auta na benzinskoj pumpi? ako jeste, njegova auto ja ni u prolazu vise ne zelim pogledati. jedino bi ih neprijatelju preporucio :)
 
Član
Druze iskreno mi je malo smijesno da dajes 10-15000KM za auto i trazis savjete drugih. za svoje pare ti kupi sebi sam sta hoces a to 1.9 il 2.0 nema nikakve veze jer nikad ne znas sta ce se gdje zalomiti. ako si baxuz i nov crkne jer je moj komsija kupio novog A6 i crko motor odmah a takodje i rodica u njemackoj kad je izasao merc okonja kupila 300td i vrisno motor i garancija sve pokrila. tako da ti za svoje pare kupuj sta ti srcu zelja. NPR da te pitam kad bi stavio link nekog krs passata i nas 100 sa foruma da kazemo uzimaj to je to nema dalje bil ti uzeo to auto? a za kilometre sto kazu ima ne vracanih ili vracanih znaju se auta sa malom kilometrazom a i preko vracaju satove nisu ni oni vise djeca
 
Top