Mercedes CLS bez kamuflaze

Mercedes CLS bez kamuflaze

emire : drvo je :D moze se naruciti umjesto onoga karbonska, tj. uz crnu unutrasnjost , umjesto drvenih umetaka , dobijete karbonske , izgleda opasnije dosta

nesto ovako :

http://www.gotbroken.com/wp-content/uploads/2009/04/2005-carlsson-ck-55-based-on-mercedes-benz-cls-55-amg-cockpit-interior-view-588x441.jpg

Mrva : pa to je vec stvar ukusa , ali objektivno posmatraj obje unutrasnjosti pa ces vidjeti koliko CLS odise luksuzom i zbog toga je klasa iznad CC-a :cool:
 
Član
ma znam da je drvo, zato sam i dodao onaj PS. iskreno, vizelno je to drvo 0, ne uklapa se ni sa cim (po mom misljenju i ukusu). a da je "luksuznija" i jeste. merc je uvijek bio takvo auto. medjutim nema svako toliko para za "pljunuti". mislim da je puno vise onih koji ce sebi priustiti CC-a, nego onih koji ce uzeti takvog merca, sto i sama prodaja govori. ne sumnjam ja da su oni to mogli jos puno vise "nakititi", ali onda ode i cijena gore, odma manja i prodaja. ljudi zavrsavaju skole za to, da svaku sitnicu koja utice na prodaju ukalkulisu na najbolji nacin...

i ono glavno, ne bih imao nista protiv bilo kojeg, pod uslovom da ga dobijem za DŽ, jer tretnutno sa svojim studentskim zivotom mogu mastati i o jednom i o drugom :lol:
 
Član
Jel ono neko rece nema konkurencije...eto je stize za koji mjesec..

BMW-Concept-Gran-Coupe-2.jpg


BMW-Concept-Gran-Coupe-3.jpg


BMW-Concept-Gran-Coupe-4.jpg


BMW-Concept-Gran-Coupe-6.jpg


BMW-Concept-Gran-Coupe-5.jpg



... sretno s prodajom CLS.. :D:D
 
Vidim temelj za još jednu beskonačnu raspravu :icon_smile:
"Moj tata je bolji od tvog, tako da znaš..." je temelj svake prepirke još dok smo se igrali u pijesku sa plastičnim bagerima i kamiončićima... :icon_smile:
A sada nastupa neko novo doba: BMW je kralj ostalo su sranja, Mercedes je jedini automobil ostalo su kola ili smeće, Audi je bog ostali su također smeće i tako u nedogled.
A ja kažem, sve to treba zaboraviti i kupiti jedan Maserati Quattroporte GTS :icon_biggrin: :icon_smile:

mas01s.jpg
 
Član
ma lično mi je stari CLS, bio nekakva pojava, bio je nešto poseban i baš sam to volio na tom autu, što nije ličio na mercedesa a imao je neke njegove osnovne linije, vukao je nekakvu tezu izmedju sportskog i luksuznog auta... baš mi je moćno auto bilo...i dan danas razmisljam o nabavci jednog CLS-a ali ovog starijeg, znači 2006-2009 ili koje su godine neznam tačno...


ovaj novi, šta ja znam mnogo promjene, najgore je što liči i na novog CL-a C-a E-a SL-a i tako da nije nešto poseban, drugo fali mu nešto, neznam šta, ali nema ono što je mu je stariji brat imao...

a što Porschefan kaze, Masserati ili Jaguar ili Aston Martin... ma nekako su ta auta iznad ovih njemackih "bolida" nekako djeluju kao nedostizni snovi xD
 
Član
Ja sam imao to zadovoljstvo da provozanm 3-4 puta "starog" cls-a jos kad je izasao, to je pravo uzivanje. A kako su se ljudi okretali za autom, to je neverovatno, kao da je prosao avion. A za ovim nisam siguran da ce se toliko okretati, jer je onaj prvi bio bum, a ovaj je samo malo modifikovan...ali sve u svemu je lep;)
 
Top