Mercedes c200.Da ili Ne?

Mercedes c200.Da ili Ne?

Član
Pozdrav svim clanovima foruma,eh ovako zelim da nekog merca kupim pa sad ne znam koji i sta.
Buni me ovo mercedes c200 i c220 isti su naizgled,e sad ne znam koja je razlika tu,koje su mane/prednosti kako je odrzavat,kradu li se cesto?
Gledam po piku cijene su im tu negdje oko 8-9hiljada ,koliko realno kosta sa dobrom opremom ne mora biti full.
ukoliko neko ima iskustva sa ovim autom nek ostavi kom.LP!
 
Član
Extra auto,u svakom slucaju,kad budes kupovao,dobro ga pregledaj,povedi i majstora mecka je to mora da valja,a to c200 i c220,ja msm da je kubikaza ista,nek me ispravi neko ako grijesim

Послато са NOA H4 уз помоћ Тапатока
 
Član
Između c200 i c220 ti je razlika u motoru, c220 je logično jači, a ista je kubikaža motora 2.2 .. Po cijeni koju si naveo vidim da se radi o w203 modelu koji nije redizajn, auto ti u seriskoj opremi ima već dobru opremu ( komande na volanu, dvozonsku klimu, sva 4 na struju, el. siceve itd..), po meni jedina mana je hrđa, a za te pare sigurno dobru ne možeš naći. Malo proguglaj imas koliko hoćeš o toj C klasi , a vjerovatno ce ti se javit neko tko zna više iz prve ruke...
 
Član
Pre redizajna svi su losi limarije. Tako da zaobidji ta godista. Koji model ces uzeti zavisi od namjene auta. Mada mislim da je c200 sasvim pristojan motor

Poslano putem postara...
 
Pozdrav svim clanovima foruma,eh ovako zelim da nekog merca kupim pa sad ne znam koji i sta.
Buni me ovo mercedes c200 i c220 isti su naizgled,e sad ne znam koja je razlika tu,koje su mane/prednosti kako je odrzavat,kradu li se cesto?
Gledam po piku cijene su im tu negdje oko 8-9hiljada ,koliko realno kosta sa dobrom opremom ne mora biti full.
ukoliko neko ima iskustva sa ovim autom nek ostavi kom.LP!
strpi se još malo, skupi još kakvih para pa kupi w211 e220 ili e320 i da te Bog veseli, jer w203 prije facelifta je karina, motor je ok, ali će te lim izjebat poštenski.. (jaran mi ga je imao, za jednu zimu su mu obrve struhle)
 
Član
Vec ljudi rekose dosta toga, i vecinom su u pravu, uglavnom i ja sam dugo gledao to auto, i zakljucak je da su motori ok, bolji je 2.2 dizel, od 2.0 jer je boljeg odnosa snaga tezina a i bolja su iskustva sa njim. Prva serija, do 2005 tzv facelifta ima veeelikih problema sa korozijom, a facelift, negdje sam procitao ima preko 100 promjena-poboljsanja u odnosu na prethodnu verziju, ali ga zato ne mozes naci ispod 13000 KM. Uopsteno naj veci problem je korozija, kao i reklo bi se malo prostora unutra.
 
Član
Kao ponosni vlasnik w203 c220 cdi-ja mogu i ja koju reći,
C200 i C220 cdi su motori cca 2200 kubika zapremine, samo što je c200 nešto slabiji i razlika je u softveru tj. mapi koja reguliše rad, ostalo sve isto.
Imali smo u kući dvije C klase i obje su se pokazale kao neuništive i dobro pouzdane, brat je svoju prodao sa 410 hiljada kilometara na satu, nikada nije imao ni jedan kvar.
Facelift varijanta ti je pojavila sredinom 2004 godine i preporučio bih nju, međutim kao što rekoše skupa je, a ranije varijante imaju problem sa korozijom.
Bila je jedna varijanta C klase (brat je imao takvu), nije bila facelift ali je motor bio od facelifta (2003 godina i početak 2004) i ta varijanta je imala bolji lim, gledaj tu varijantu da uzmeš jer su jeftiniji od facelifta.

Kao i kod svih auta pazi da ne uzmeš kakvog groba, jer u toj varijanti neće ti pomoći to što je mercedes. sretno.
 
Član
Hvala svima na komentarima,vidit cu nesto slab sam sa parama pa zato,ako kupim postavit cu slike,Lp!
 
Top