Mercedes-Benz E200 diesel

Mercedes-Benz E200 diesel

Član
Boja je odlicna,ova za branika da je mozda tamno siva,ali po meni i sto sam vidio do sada bilo bi dobro da je ta tvoja al u nekoj svijetlijoj kombinaciji ili cak ta ista samo lajsne crne...
mercedes-benz_400_e_3.jpeg
Boja i jeste tamno/kafeno/siva/metalik/mat samo na slici ispala dosta svetlija, uzivo izgleda drugacije a bice i boljih slika ;)
Kao inspiracija za ovu kombinaciju boja koja dosta odskacu jedna od druge sluzi serija w126 iz '80-tih koja u glavnom za US trziste ima uglavnom tamno sive branike sa dosta kombinacija razlicitoh boja auta
1988-Mercedes-560SEL-b.jpg
1988-Mercedes-560SEL-a.jpg
082411 300SD (2 of 13).jpg
12240981_1.jpg
IMG_9443.jpg
a sto se tice toga da lajsne i branici budu u istoj boji kao auto to je po meni nesto najgore sto se moze uraditi ovom mercedesu,
normalon nekim novijim face-lift serijama ili 500E to mozda i stoji ali ovim starijim ne
 
Član
Svidja mi se :)
Mislim da je na suncu super, boja je pravo dobra a i lajsne fino legle
Na onim fotkama je sve polovicno izgledalo, ovako kad se vidi cijelo auto izgleda predobro...bas kako mercedes treba da izgleda
 
Odlicni radovi, svaka cast...
Ove lajsne jesi li lijepio ili, vidim trake ih drze?
I krom detalje po lajsni si trebao prije stavit na lajsne pa onda na auto jer ih drze kopce koje treba iznutra zaviti sa onim "spicastim" klijestima :)
 
Član
Odlicni radovi, svaka cast...
Ove lajsne jesi li lijepio ili, vidim trake ih drze?
I krom detalje po lajsni si trebao prije stavit na lajsne pa onda na auto jer ih drze kopce koje treba iznutra zaviti sa onim "spicastim" klijestima :)
Lajsne sam lepio jer pr skidanju sve se polomile kopce domje strane tako da sam sve kopce mako sa lajsni i zalepoi ih lepkom/silikonom za sofer sajbne a krom isto moram lepiti zbog slicnih razloga, jbg ovo je prvi put da skidam lajsne mercedesa i nisam imao pojma kako to ide, za sledeceg sam spremniji ;)
 
Top