Mercedes 190E

Mercedes 190E

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mercedes 190E +plin 85god. 77kw 4brzine

Vozam ga godinu dana nemam para za neku dobru restoraciju ili tuning
tako da izgleda kako izgleda...ako da bog za koju sedmicu da ga prepustim limaru da mu uradi jedan facelifting.

ubacio sam mu par sitnica: F1 volan,Sony eXplode(cd,mp3,AUX)radio,zamenio sam mu prednje zvucnike u instrument tabli,ubacio sam i u prednja vrata jedan par,pozadi sam isto dodao par zvucnika od 150w i u gepek pojacalo starije od mene sa Sony eXplode wufferom od 1300w sa (kako ja to zovem) bunar kutijom :)
onda imamo tu i Dvd sa jos 2 zvucnika.stavio sam mu i neki nemarkirani zadnji lonac i prezadovoljan sam sa njim(imam vec 2 krivicne prijave i dosta ljudi koji oce da me tabaju zbog njega)hmmm...sta jos....
a da evo ubacio sam i danas dugo cekane zadnje kristalne stopke i prednje Engle eye farove za koje nisam jos sasvim siguran dal da zadrzim...ali to cemo da vidimo posle sredjivanja limarije.i ubacen je centralni naslon za ruku bez kojeg nemogu da zamislim neko auto :)

i655905_11082009277.jpg

i655906_11082009315.jpg

i655907_14082009333.jpg

i655908_11082009281.jpg

i655909_DSC00026.jpg

i655910_DSC00027.jpg

i655911_DSC00028.jpg


Lepse slike sutra, i slike sa zadnjim stopkama!
 
Član
imao sam i ja nekad 190-ku pravo auto. vidim fino ti ide s tuningom al evo par savjeta one sve naljepnice skoni s gepeka, ako idu nove stope:cool: jer ove su mi nekako kriticne, ove jeftine okvire skroz skoni samo tablicu stavi. farove ne znam sto bi skidao. Sretno u daljem radu. Merc je zakon:cool:
 
Član
arminnn je napisao(la):
imao sam i ja nekad 190-ku pravo auto. vidim fino ti ide s tuningom al evo par savjeta one sve naljepnice skoni s gepeka, ako idu nove stope:cool: jer ove su mi nekako kriticne, ove jeftine okvire skroz skoni samo tablicu stavi. farove ne znam sto bi skidao. Sretno u daljem radu. Merc je zakon:cool:

Potpis;)
skidaj sve sa gepeka i okvire za tablice ;)
CLEAN LOOK:cool:
 
Član
Hvala xD
Primetino sam da to svi zameraju tako da danas ako budem imao vremena da to poskidam.samo imam problem ako poskidam ono 190E omacu 2 rupe.moram danas da nadjem dzekove sa spajanje sijalica na farove,posto su oni stari imali samo poziciju jednu, H4 i jednu maglenku.a ovaj novi far ima posebno kratko posebno dugo svetlo.sad moram da nadjem dzekove da spojim pa na pranje i SLIKANJE:icon_smile:
 
Član
one zadnje stopke su otisle stigle su nove kristalne.
U planu mi je da mu odradim limaruju da ga spustim i da nabacim neke fine felma od neke C-klase. i meni merak :)
 
Član
mene bode u oci ovaj volan,nije to za mecke;)
a ovo su mi uvijek bila extra auta,nije los primjerak;)
 
Član
Volan je ubacin cisto radi koristi,jer onaj orginalni mi je smetao posto sam visok i udarao mi je u noge i niko nije mogao da sedne iza mene.
 
Član
gdje si uzmao ove farove...

pogledaj moju temu 190E ...

i stopove gdje si uzmao ...

----------------------------

da se ona srediitti
 
Član
badboy je napisao(la):
gdje si uzmao ove farove...

pogledaj moju temu 190E ...

i stopove gdje si uzmao ...

----------------------------

da se ona srediitti

Farove sam narucio iz Brckog. lik se zove Mrki i mozes poruciti na 065/601-455 ili 065/546-884

BadBoy gledao sam skoro tvoju 190E sve mi je eXtra samo mi se nesvidja narandzasta unutrasnost.ali spolja je grom gromova sa po meni najboljim motorom za nju ,vidi se da je EVO I :)
 
Član
184 KS ... oko 135 tako nes KW


jbg svima zapela ta unutrasnjost hehe ..al nema veze ...

vidjet cemo za farove ...
 
Član
Vrati orginalni volan,nije to za merca...zalijepi predjnu tablu,siroka lajsna nekada mozda i ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top