Mercedes 190 brojcanik na instrument tabli

Mercedes 190 brojcanik na instrument tabli

Član
pozdrav raja :) imam pitanje a i problem koji me poceo zivcirati,naime vozim merc 190d ali dosad sam drugi sat tj insturment promjenio radi problema sa brojcanikom i kilometrazom,na prvoj instrument iskocio iz lezista,vratim na poziciju i opet isto,pa sam uzeo drugi instrument isto, ima li rijesenja ikakvog da se to napravi da ne ispada iz svog lezista???


pozdrav :)
 
Član
Vjerovatno ima rjesenje ali treba se prvo vidjeti problem to sto je iskocio iz lezista ja iskreno nemam pojma o cemu pricas i na kojem je dijelu iskocio :p
 
Član
kad gledas brojcanik kao brojcanik kilometraze on je sastavljen od zupcanika e kroz zupcanike prolazi siva sipkica i ta sipkica se prikaci sa strana na leziste unutar sata,eh ta sipkica umijeti da je fiksirana ona pobjegne u stranu i brojcanik samo propadne,valjda bi sad ukapirao :D
 
Član
pa najbolje ti je da vidis na neki nacin da je ucrvstis ili jos bolje da vidis razlog zasto iskace jer ima sigurno neki razlog da se nesto potrosilo i slicno a sve te male zupcanike bolji tokar moze napraviti :)
 
Top