Meine vw golf 2 update 27.06.2011 nabacivanje folija

Meine vw golf 2 update 27.06.2011 nabacivanje folija

Početnik
uhhh jbt jesi ga ucrnio,da si malo manji postotak mozda radi policije stavio aa?

ugl predobro ispalo samo se nadam da te policija nece zezat ;)
 
Član
nisi ti najgori, ali jeste brko, za njega sam i pisao
kad se sjetim za sta je sve mene peglao, pa to normalan covjek ne moze razumit, al ajd, nemoj im samo upadat puno u oci i bit ce ok
ja vjerujem da ce ti te folije brzo dosadit, sada mozes skinut retrovizore, jer ti nocu vise nece imati funkcije:lol::lol:
bar dok folija malo ne izblijedi
 
Član
;) jucer me zaustavise i hoce pisat za folije,kaze nazad smiju bit,a naprijed ne i bas kad je izvadio nalog da pise prodje lik u audi kao faca u gradu i odma sam im rekao,a sta snjim voza se ovako vec godinu dana vi nista,pogleda me i rece brisi momak da te ne vidim heheh,imao sam srece bio neki dobar policajac :lol::lol::lol:
 
Član
sreca tvoja, nije brko bio sigurno, da je on bio zapisao bi te sto posto, da nisi na Ćuru naletio, on je dobar. On naocale nosi, pravo nagodan, iako izgleda kao mrgud, ako ti se desi da te zaustavi nekad samo budi ok s njim i neces imati problema

ja sam ti rekao da ce te peglat, ocigledno je, previse tamno, a na ovoj boji jos dolazi do izrazaja
 
Član
RE: Meine vw golf 2 update 04.12.2011

nakon dugog vremena se nista nije radilo na autu,proslu subotu me jedan pocetnik udario na parkingu i pobjegao,sva sreca vidjeli su drugi tko je i zapisali tablice,i nakon toga je doso njegov tajo da se dogovorimo i izvucem mu 350km,a stete bilo 150 sa dijelovima i rukama pa idemo malo navest sta je se uzelo,legli su kristalni farovi angel eyes i kristalni zmigavci



bit ce slika u dani da se bolje vidi
 
Top