Megane II 1.9

Megane II 1.9

Član
Ma obratio paznju malo, hahaha
Sprijeda privlaci paznju a i vidim velike tockove da se kotrljaju :D
 
Član
Brembo otpilas malo necim i mora leci ako ti ne mogne,samo ih dobro zalijepi,ovo na vratima probaj iznutra vratiti rukom ;)
Vjerovatn osi malo ispolirao,meni bolje leze one 17 nego ove 18,ne znam zasto,ove 18 idu vise na neki extrem ;)

Megan dobro izgleda :)
 
Član
Danas sam iso probavat ...mogu brembo normala...samo necu ih stavljat do proljeca...jer sad svakako idu celicare i zimske gume...ne znam al meni je puno lijepsi na ovim felgama...pogotovo uzivo.....ma necu se zajebavat nis oko vrata ...gotovo je za ovu godinu...jos facelift stopke cekam i to je to....na proljece idu radovi...uradit ovo sto me udarilo , ispolirat ga...ofarbat felge u antracit sivu , stakla zatmit i na kraju cip
 
Član
Upravo to....ove su mu sijele bas....izgleda siri , masivni....ove su meni lijepse zat sto ih nema svaki drugi megan
 
Član
Napokon uradjena strana kopletna nakon sto mi je kreten pola auta udubio...prezadovoljan sam kako je ispalo...stopke isto skroz zatamljene ....cekaju se jos felge da se zavrse (ofarbaju ) ide ljetni set napokon ..

DSC_0001 - Copy.JPG DSC_0002.JPG
 
Član
Nisam jos...zavrsio sam napokon s vanjskim radovovima ( Valjda :D).....imam u planu jos zatamnit sad na proljece stakla...pa ga onda cipovat...ako ne bude opet kakvih vandredni situacija ..
 
Top