Mazda RX8 iskustva!!!

Mazda RX8 iskustva!!!

Član
pocnem pricu o RX-8 sa likom koji radi u Mazdinom servisu u NS...kazem ja kako je extra auto, svidja mi se, ovo-ono...kaze lik bjezi od nje sto dalje, eno 3 stoje u servisu, cekaju da novi motori stignu iz Njemacke...:D
...meni je to dovoljno da me udalji od nje mada svaki dan prolazim pored jedne i umal' svrsim koliko je lijepa...:)
 
Član
postujes pravila voznje sa wankelom - i navozas ga se isto kao i drugo auto. moje osnovno pravilo je - ne iz druge ruke. hocu ga max sa 100 km na satu, da ga ja "uvozam". eto imala sam dvije, zajedno ca. 250 000 km predjenih sa nikakvim problemima na motoru. niti vrtoglavom potrosnjom ulja. tako da licno ne vjerujem olako izjavama - bizi ne valja.

hrvati dobivaju svoje dijelove za mazdu iz austrije
 
Član
ima ga moj prijatelj i nemože ga se riješit, motor mu je riknio već na 30000 km, po gradu nema vožnje bez 20 litara, a ne ide ni približno koliko troši. nije on prvi slučaj kojem se to desilo već ih ima bezbroj. uglavnom, bježi od tog govneta kao od vraga.
 
Član
Ta mazda iz zenice je ja mislim ista ona iz doboja sto je se prodavala sa 30k km prije mozda godinu dana iste su boje godista i motora.;)
 
Član
ocito je da je osjetljiva masina u pitanju i puno znaci kakav je ko vlasnik itd, eto vam Rcat daje iz prve ruke iskustva koja su kontradiktorna uvrijezenom, ocigledno je da auto "moze" kad se hoce :)
 
Član
a kako vjerovati prodavacu koji 141 kW prodaje sa 6 brzina, na obrtomjeru mu stoji 10 rp/m. kako povjerovati da on sam zna sta uopce prodaje.
 
Član
naviko narod na golfa deri citav zivot i da mu nista ne bude, sipak rx-8-ca je dobro auto al treba ga odrzavati paziti i maziti
 
Super Moderator
ja ne bi bjezao od ovog auta
al bi trazio jacu varijantu
ova sa slika bi trebala biti 170kW jer ima 10000 obrtaja a one od 141kW imaju 9000, i RCat vam je potvrdila
 
Član
napravi nekad djir ova po ze... kad je fino vrijeme, opere se i baci djir :D al sto jest, pojava je na cesti :icon_biggrin:
 
Član
parkirana u zautu kad se lik ne voza....raspali sve farova i maglenki sto ima po njoj
sljasti ko las vegas :lol:
 
Član
i ima struje :lol:
sve u svemu,meni jedan od mocnijih auteka,jedino sto zeza je motor,kako odrzavat...
 
Top