MAZDA 6 MPS

MAZDA 6 MPS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
2007 godina,2.261 cm3 (2,300 kubika), crna boja, presla 35.000 km.oko 290 ks trenutno,fabricki je 260KS/191KW i tako je u registraciji.

Oprema:

BOSE audio + 6 CD sanzer,koza crna,navigacija,grijanje sjedista,iso fix pojasevi, bordkompjuter, vozacevo sjediste je elektronsko sa 3 memorije,6 x airbag, centralna, automatska klima, 6 brzina, siber, tempomat, aluminijske pedale fabricke, gume nove zimske 225/40/18 presle ispod 3.000, felge u zlatnoj boji,alarm,stalni pogon na cetiri tocka 4WD, xenon fabricki sa automatskim podesavanjem visine svjetala, 4 x maglenke fabricke,ABS,EBD,DSC,SRA,TCS,EBA,

MPS logo nazad....duple "rore" - auspuh....itd...svasta nesta...











 
Član
A auta majko draga. Vrh, vrh:cool:

Napiši pokoju riječ, iskustvo u vožnji, troškovi održavanja, mane....Prednosti znamo:icon_biggrin:
 
Član
jedina zamjerka je boja felgi:D
bijele ili sive bi mi se pravo svidjele
pogon,oprema,izgled,nema potrebe komentarisat;);)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
A auta majko draga. Vrh, vrh:cool:

Napiši pokoju riječ, iskustvo u vožnji, troškovi održavanja, mane....Prednosti znamo:icon_biggrin:

Neznam sta da ti kazem....iskustvo je jedinstveno....recimo,vozis 140...ko da ides 60,bar imas takav osjecaj...odrzavanje,japanac ko japanac,ne kvari se,ulje mijenjas na 10.000,a auto je novo,tako da za sada nema sta da se pokvari.....mane...e tu mogu dosta da pricam.Najveca mana su joj radari....nesmijem ni da saberem dosadasnju "potrosnju" na radarima :lol: i onu cuvenu recenicu " Ne pitam posto je"
 
Član
buraz svaka cast za auto,premocna je svegami, jurilica fkt
meni se svidja i boja felgi,iako je neko to naveo kao zamjerku,ja ih licno ovdje ne vidim,sve je odlicno:cool:
 
Član
edoze je napisao(la):
jedina zamjerka je boja felgi:D
bijele ili sive bi mi se pravo svidjele
pogon,oprema,izgled,nema potrebe komentarisat;);)

Hehe...slazem se da su felge..onako..ali svi auto pamte samo po felgama,odmah si prepoznatljiv !!!
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Felge su odlične i super leže. Malo Mazdu izdvajaju iz mase. To i zaslužuje:icon_biggrin:

;)

Ovo je autić pravi, svaka čast.;)
Drago mi je da kod nas još ima ljudi koji imaju mozga kad kupuju kola i ne trče za ekonomijom i "čađavcem" pod haubom.:cool:
 
Administrator
odlicna mazda... svaka cast...
kao sto neko rece imas jurilicu a i porodicno auto...
i felge su joj odlicne;)
 
Član
Oooo komsija,extra auto,vidjam je stalno i dobar ti je potez sto si ofarbao felge,uzivo dosta bolje izgleda nego preko slika;) Zvijer od auta,izgleda ovako pitomo,decentno odradjena spolja al zato unutra(mislim naravno na motor)...:D:cool:
 
Član
eh da sam zensko odma bi ti namigivo da me provozas hehe, auto je drama, svaka cast :) Inace gotivim japance, al ovo je bas nekako umiljato vozilo s dusom zvjeri ihh :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top