Mazda 323 1.6i ZAVRSNI RADOVI-slikeee :)

Mazda 323 1.6i ZAVRSNI RADOVI-slikeee :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super odradjeno, samo da ti je ove tablice kako "cleanirati"...Bas odudaraju jer su izuvijane i izbusene....Ostalo za 10...Nastavi dalje, auto ima potencijala...
 
Član
e 'vako sto se tice tablica..ocajne su...ne mogu da ih ocistim,cime god da sam probao pocne mi skidati i brojeve,pasta za poliranje ne moze,a benzin i razredjivac skidaju sve...a lajsne sam htio,medjutim kad se gleda sa strane stok od vrata i stub su crne boje,a i gume,tako da sam ipak odlucio ovako da uradim...ako ima neko neki predlog kako da ono ocistim pomagajte :D
 
Član
drug , mazda je odlična ....;) ...leti ....jedino sto mi se ne svidja je onaj naslonjač na sredini za ruku ..brate , po meni to stavljaju samo djikani i vonabi rejseri ...nemoj to , mazda ti je kultura , i prelijepa je majke mi , samo ono ivadi ;)
 
skini onda sve brojeve sa tablice,crni alkoholni marker u ruke i laganini....
imao sam isti slucaj i rijesio to jos prije 3 godine...
Pogledaj na mom autu kako je uradjeno,znaci razlika se ne primijeti...kao da je i bilo tako.:icon_smile:;)
 
Član
Bokili je napisao(la):
drug , mazda je odlična ....;) ...leti ....jedino sto mi se ne svidja je onaj naslonjač na sredini za ruku ..brate , po meni to stavljaju samo djikani i vonabi rejseri ...nemoj to , mazda ti je kultura , i prelijepa je majke mi , samo ono ivadi ;)
pa dobro,ali meni je presao u naviku tu je 4 god ne znam kako bih vozio bez toga,mada cu razmisliti... hvala ;)

renault_fan je napisao(la):
skini onda sve brojeve sa tablice,crni alkoholni marker u ruke i laganini....
imao sam isti slucaj i rijesio to jos prije 3 godine...
Pogledaj na mom autu kako je uradjeno,znaci razlika se ne primijeti...kao da je i bilo tako.:icon_smile:;)
moracu to dok sam jos zagrijan uraditi,sutra se odmah bacam na posao pa sta bude :cool:
 
Član
ooo kolega svaka cast video sam je juce u gradu fino uradjena....cuo sam se za onaj auspuh pa ti javim da i on cucne...
 
Član
ekstra mazdica... :cool: a sto se tice tablica, ne moras nista. strpi se malo, svakako ce se uskoro mijenjat :icon_biggrin:
 
RE: Mazda 323 1.6 i

mazda-boy je napisao(la):
ja bih tu uradio jos stosta ali...znate da uvjek postoji ono ali :) problem mi prave npr felge tesko mogu naci 15-ke ovo su 14-ke i onda prednji branik isto zadnji sam ubacio od renoa 19 kabrioleta al prednji mi je problem...

Mislim da ti odgovaraju 4*100 felge, ja sam takve postavio na 323F BG skinute sa golfa II.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top