Marquant autoradio

Marquant autoradio

Član
:D da mi je cuti nekog jel imao ovo ikad u zivotu :lol: aa ne moze se naci na piku nista za stoju sa usb-om sve je too razvaljeno a novi su oko 180-200 KM evo otkad trazim
 
Član
moj ti je savjet da se ne ogranicavas na pik. ljudi cesto prodaju polovne stvari skuplje nego nove. nego prosetaj malo po ovim prodavnicama, mozda naletis na kakvo snizenje, narocito ako ne ganjas neke brendove. mislim da sam prije 20-ak dana vidio akciju sony ili LG,nisam siguran. uglavnom bio je sa usb-om za neki 130 km.
 
Član
ma ne mora biti alpine i sl. moze i sony ili lg nema veze samo nek fercera, trazio sam u tuzlii nema nista za 130 sa usb-om ako neko zna neku prodavnicu u tuzli i da je siguran da ima nek napise gdje sta kako...
 
Član
ako jos uvjek trazis player sa usb-om, evo ti prilike
http://www.bhtuning.com/p-alpine-cde-102ri-t-52568.html#pid1151737
na tih 50e,koje namjeravas dati za noname player, dodaj jos 20 km i rijesen problem. jednom sam kupovao player od ovog momka,i imam sve rijeci hvale. 100 % korektan.
 
I onako je Adnan digo temu ali savjet ako kupujes striktno s USB-portom pogledaj kolike velicine USB-ova moze citat kod mog starog bio JVC i imao je USB-port i ja sebi kupim LG-i stik od 4GB u mom radi a u starog nece reko koji mu je k...c kad ubaci od rodjaka stik od 1GB i radi zato te savjetujem jer sada je teze naci USB-stik od 1-2 GB nego neznam ti ja sta ;)
 
Član
nema veze ako je dignuta tema, narucen Pioneer deh 1400 ub, stize za par dana posto je ebay u pitanju bio

http://www.rgsound.it/17496/imagez/pioneer-deh-1400ub-reg.jpg
 
Član
evo da ne otvaram novu temu, znaci standardni problem radio ne pamti stanice, kojee zice na eurodzeku trebam zamijeniti da bi pamtio stanice i sva podesenja nakon gasenja kontakta...
 
Član
ima slobodna samoo neka zuta zica na kojoj pise MUTE ona je slobodna, i otpojene su plave zice na kojima pise SYSTEM REMOTE CONTROL, znaci sad tu zutu trebam spojiti na crvenu jesam dobro razumio :D
 
Član
menso je napisao(la):
ima slobodna samoo neka zuta zica na kojoj pise MUTE ona je slobodna, i otpojene su plave zice na kojima pise SYSTEM REMOTE CONTROL, znaci sad tu zutu trebam spojiti na crvenu jesam dobro razumio :D
ta zuta ti je za hands free da se utisa kada zvoni tel nju nemoj spajati ni sa cim sem sa hends free sistemom
mora postojati jos neka na tom euro djeku koja se spoji na stalan plus koji nema veze sa kontaktom i tako pamti sve postavke tj.napaja mu memoriju
 
Član
Pa i ne treba slobodnu da imaš, nego postojeću da prespojiš. Uzmi brifer za auto i vidi koje dvije daju plus kada daš kontakt autu. Ugasi kontakt i vidi koja od te dvije sada ne radi. Tu koja ne radi presjeci i spoji sa ovom na kojoj je stalno struja i to ti je to.
 
Top