Malo od mojih radova...

Malo od mojih radova...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Audi TT sa mercedes interior

audittsMercedes.jpg



Audi A4 GTR

AudiA4GTR.jpg



Golf + RS

GolfGTI.jpg
 
Član
tt:fino uklopljeno,imas grsku ispod vrata,ova ivica ti je kriva blizu prednjg tocka
a4:extra,samo ne stoje felge nikako,nekako su nerealne,ostatak auta mi se svidja pogotvo ovo oko praga
golf:extra,prenaglasena vrata,mislim da bi bolji bio kad bi skinuo ovo sa zadnjeg stakla,da bude zadnje staklo u jednom komadu
sve u svemu,svidja mi se kako radis
 
Super Moderator
fini su radovi... meni se na A4 svidjaju felge, njihov dizajn al ne stoje nesto na A4... al sve u svemu radovi su super ;)
 
Član
hehe hvala :) Tek sada covjek vidi sta je pogresio,, u toku rada ne vidis toliko dok ne pogledas jos jednom par sati kasnije,,, Eto vidis sat vremena oko onog praga, a tek sad vidim da su kriva haahaha :)
 
sminka dobro uradjeno koliko ja mogu vidjeti :) posto se ne razumijem bas u taj program za tuniranje auta la sve u svemu dobro izgleda
 
evo da i ja kazem koju.

tt: nisi pogodio bas unutrasnjost,jer pazi suvozacevo sjediste ti je preeeusko,dok je vozacevo sjediste preeesiroko,kontas? a takodje su i i ovi stitnici za glavu razlicitih velicina,odnosno suvozacev stitnik za galvu je manji od vozaceovg.dalje...
a4:fele nisu lose,prag takodje samo zbog praga rad izgleda kao nedovrsen,kad si vec poceo sa karbonskim pragom trebao si nastaviti sa karbonom i na prednji branik kao i na zadnji i jos nesto ,kad "skidas" zadnja vrata onda moras prosiriti prednja,vidis kako ovako cudno izgleda,znaci samo kopiraj prednja vrata i malo ih prosiri.zatim...
golf: opet ista stvar sa vratima,moras prednja malo prosiriti da ne govorim kako si trebao skinuti ovaj mali nosac izmedju B i C nosaca jer sada ona nema nikakvu svrhu i izgleda nelogicno,ostalo je dobro i da malo je prenaglasena crta vrata.

et ,toliko od mene,inace radis cisto i to je dobro;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top