majn klajnes auto / Peugeot

majn klajnes auto / Peugeot

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Reko red je,...kada sam vec savjete, jos prosle godine trazio, šta kupit, kako gdje itd, pa se predomislio, zbog nekih precih stvari, i novih zakona :D
Ove godine, nakon vraćanja s mora, odjednom mi duhne ideja, jebote, mogao sam ja sebi auto kupiti! PA onda, pomisao, kud baš kad si s godišnjeg došao i još pred zimu...Ma nek je ba,...možda sutra poginem, možda me neko siluje...pa bolje danas nego sutra ....(mislim, bolje danas da ga kupim, a ne da me siluju) :D

I tako odradim što sam naumio, u vrlih narednih petnaestak dana :D

Eh, nisam napravio neki foto shooting, jer bijah zaposlen...Prvi dan registracije, odmah sam ga testirao u Srebrenici, na drevnom makadamu, novom humanitarnom akcijom od nas za njih, pa onda rođendani, pa obaveze itd,...i usput napravih neke pravo usputne slike...koje cu i staviti ovdje...A onda nekada drugi puta, možda stavim i nešto konkretnije...

No eto...Kupio sam si tog malog gradskog vragolana, neke sportske opreme, kako sam ja uvijek to nešto i gotivio sportisimo autice, nije nesto jak, 1.1 motorcic sa 44kW sićušan sav, tamam za mene i moju dragu, mlad, mnogo mlađi od nas oboje hehehhe...i eto, šta reći, još, osim, da dobro posluži i da ne bude žrtva dječije igre paranja i kidanja dijelova itd :D
 
Član
RE: majn klajnes auto

hast aber ein schönes kleines auto.. nek te dugo posluzi :) zelim ti mnogo ugodno predjenih km..
 
Član
RE: majn klajnes auto

lijep je pezoic i ja sam sebi mislio ovako nesto kupiti aliiii punto naidje i ja ga kupi..puno predjenih kilometara!
 
N

nenad

RE: majn klajnes auto

Super autic, zelim ti puno predjenih kilometera.

PS: sorry na OT, prijatelj ima isto 106 i on trenutno nije tu pa sam mu ja vozio auto na servis i svi dijelovi su netipicni, pa sam bas moro trazit dijelove po cijelom gradu, ludnica felge sa 3 rupe!!! :)
 
Član
RE: majn klajnes auto

Hehehe! Hvala svima na iskrenim zeljama,...O tome samo sam i pomislio, kada sam ga kupio :D Samo da me posluzi, bez pehova, dugo kilometara i to je sve sto trazim :)
Ovi prvi utisci su za ciste desetke i sto se tice drzanja na cesti i sto se tice aktivnosti na gasu i svega bas svega....


Hvala jos jednom svima, da ne citiram redom sve....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top