Maistor iz Visokog?

Maistor iz Visokog?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poz ljudi sutra bi trebao voziti auto nekom Nerminu ili tako nesto iz Visokog inace pravi covjek mjenjace , dobio sam broj od lika koji je radio kod njega mjenjac i zadovoljan je , da li neko jos ima kakvu informaciju kakav je lik jel sve udure ili slicno
 
Član
ja sam isto cuo da ima neki lik u visokom koji radi mjenjace i da je najbolji sto se tice tog posla a i cuo sam da je pravo skup. sad ne znam mozda ne govorimo o istom liku
 
IGY je napisao(la):
u Brezu kod Jakare i neces pogrjesiti, koliko ti puta moram reci

Rekao ti je IGY... Samo Jakara, da udjes covjeku u podrum i da vidis kako slaze multitronic iz Audija, sve bi ti bilo jasno... Nema boljeg. ;)

Samo je Jakara u Podlugovima, onaj puteljak prije pruge, kod BP Rijad.
 
ma znam za jakaru al ovaj iz visokog je bio povoljan sto se tice cjena pa zato pitam , ima isto i senad bog za mjenjace al on je isto tako malo skuplji
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Poz ljudi sutra bi trebao voziti auto nekom Nerminu ili tako nesto iz Visokog inace pravi covjek mjenjace , dobio sam broj od lika koji je radio kod njega mjenjac i zadovoljan je , da li neko jos ima kakvu informaciju kakav je lik jel sve udure ili slicno
Nermin Sabanovic Ima svoju radionicu u Porjecanima
Covjek je pouzdan...Moj stari vozi auto njemu i nikad se nije pozalio na njeg...Ako ti treba pomoc oko njegove adrese slobodno se javi na PM..
 
Član
Nemoj stediti svaku marku, bolje odvezi nekom provjerenom, kod tebe je visokoturazna masina i mjenjac se isto mnogo vrti, ako ga dobro ne uradi, neces moci saltati pri visim obrtajima fino. Meni je lik na Saxu 2x slagao mjenjac i nikako nije mogao dobro sloziti, onda sam promjenio majstora. Nije isto sloziti mjenjac za Golf dizel il 1.6 i neki auto koji se vrti preko 7000 o/min...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top