Maglenke kao dnevna svjetla - izvodljivo??

Maglenke kao dnevna svjetla - izvodljivo??

Član
ArminM je napisao(la):
to je onda zemlja za mene:cool::cool:

Za svakog, trenutno najbolji standard u svijetu.:icon_cry:

Aj' kad spojiš to, počni sabirati koliko te koštaju kod policije mjesečno upaljene maglenke.:D
 
Član
Plus direkt na aku spoji i stavi neki osigrac a do kabine samo provuci zicu ui ugradi neki prekidac i to je to ;) Mozes gdje ti idu kablovi od muzike uz njih provuci zicu za prekidac
 
Član
na koje auto ugradzujes ja ne vidzoh da pise negdje,golf 2 il 4 il sta,trebo bi i relej ugraditi da ti se ne zapali instalacija a i prekidac mora biti jaci da se ne topi prilikom palenja.
 
Član
Pa nije relej toliko skup...to ti je u suštini nije problem složiti napisali su ti ljudi ali ako nisi baš u tome najbolje da ti neki električar to spoji nemoj rizikovati da zbog 20,30km spržiš auto ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
hoces da ti uslikam naloge koje sam ja dobio zbog toga. Prosto je neizvodljivo i karat ce te sve i jedan policajac koji te zaustavi
Meni je stari prijetio vadjenjem releja od maglenki:lol::lol::lol:

radi gluposti imam 200km kazne, mogao sam ih popit ko covjek. Al ajd makar ih vise ne palim, odnosno rijetko ih palim:icon_biggrin:

Hehehhe i mene su zajebavali do boga zbog taki sitnica,ja pruzio onu LED traku naprijed na dno branika i jos stavio one kineske LED zarulje i nazad isto stavio veliku traku na gepek da pulsira u ritmu muzike...I onda mi djavo nije dao mira i ocu da experimentiram,i onu veliku naprijed traku i jos 4 trake sto su ispod auta zalijepljene da osvjetljavaju pod(mozda si i vidio u mojoj garazi na slikama) isto skopcam na bass kutiju da pulsira uz muziku i tako se vracao s posla i pojacam muziku da mi svak blica ko ide u susret i valjo se od smijanja u autu i sve kontam sutra skidam..Kad HOP policija ispred mene parkirana,ja nisam uspio smanjit muziku i oni rotaciju i za mnom,vamo tamo drzi ga nedaj ga jedva se izvuce sa cvajom da steknem,vice onaj policajac bogati kad sam naiso blica ko bozicno drvce,isprva im nije cak ni bilo jasno sta je naislo heheh :D Mogo sam da popusim kazne i kazne zbog tih sranja
 
BHT Ovisnik
ja ih jednom upalio kao dnevna svjetla i dobio kaznu na bradini,poceo se sa njim svađat isto za novija auta kako on zna sta su maglenke,a sta dnevna svijetla nije znao odgovoriti na nekoliko puta upitano pitanje i zaćerao me u auto:icon_biggrin:
 
Član
Kod mene na novoj fabiji fabrički su daylight kod maglenki par puta zaustavili kaže gore maglenke ja izađem...pogledam u policajca ono budalasti pogled..i kažem ovo nisu maglenke...kaže on jesu..sačekaj malo reko da ti upalim maglenke....i tako sad više ne diraju al i budala vide da imaju 2 sijalice za 2 stvari :)
 
Član
Eh moze lock ovdje...bio kod elektricara ,spojeno je na poziciji,...pa eto pisem ovdje kada prvi susret sa murijom budem imao :lol:
 
Član
mdeebosna je napisao(la):
Eh moze lock ovdje...bio kod elektricara ,spojeno je na poziciji,...pa eto pisem ovdje kada prvi susret sa murijom budem imao :lol:

nece ti dugo trebat vjeruj mi, prvi mrak i gotov si, osim ako te danas vec po danu ne budu zajebavali
 
Član
kad te zaustave ti otvori prozor i prije nego sto kazes zdravo, reci: "joj magle tamo jedva se izvuce" :D
 
Top