Ma nemas pravo ovo voziti :D

Ma nemas pravo ovo voziti :D

Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: staaari moooj zvuuuukaaaaa isto ko kod corse :lol:

nije nista ako ne odradi jedan burnout :D
 
Član
A vidjela sam ga neki dan, prvo sam cula zvuk,pa vidjela auto... fkt predobar,tacno covjek da se isfura kad ga vidi
 
Član
Ne mogu da vjerujem da je sarajevo-x.com ( klix.ba ) postavio vijest sa natpisom "Bosanac vlasnik Ferrarija FF vrijednog 300.000 dolara" . Oni nisu normalni ... Usput vidim da je vec skinuto sa youtuba da se nemoze gledati. :icon_mad:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/bosanac-vlasnik-ferrarija-ff-vrijednog-300-000-dolara/120515106


odakle im uopste pravo da to objave ?
 
hahahah, bas sam kontao napisati cuj 300.000 usd...svakakvih levata novinara. isto ko sto je bilo ko vozi najskuplja auta u BIH i stavili neki poduzetnik sjedi u gallardu a pise Murcielago :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:
 
Član
Hvala momci na lijepim rijecima provozat cu vas brzo sad nemam vremena :lol: sala.......Cestitke vlasniku da ga vozi sto duze....Kad ga vidim u Sarajevu bas cu stati da mu popusim Auspuh :D:lol:
 
Član
radi debila sam ukinuo video . Kad ga skinu sa naslovnice opet cu vratiti da barem vi mozete uzivati :D
 
Član
odlicno auto nema se sta reci perverzija,,,nego sta ima u planu od radova hocel stavljat carbon,malo ga spustit,zatamnit:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Dok kod nas vlada ljubomora i zavist ne treba ga ni objavljivati.... znaci duuuuuuugo dugo. Neko ko je citav zivot radio (koliko vidim iz komentara upucenih) si priusti nesto lijepo i odma` je lopov, prevarant... A svi ti koji pljuju po tom co`eku nisu prstom mrdnuli za sebe, i iz kafana.
Vlasniku svaka cast, ima ukusa :)
 
Član
ostavi mi u pp username svog youtube acc-a pa cu te dodati na listu da mozes vidjeti :D. Svakaki debili danas imaju internet :D
 
Top