M5

M5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: M 5

Ma auto je vrh,felge su dobre,ali vidim da je sav u liniji probaj naci njegove orginal ovakve;)naravno mislim ako ti odgovara,ukusi su razliciti.
2py7zw8.jpg
 
Član
RE: M 5

meni su felge super , ja volim širok falc na felgi , zamjena dolazi u obzir ali kada naletim na neke koje mi se više sviđaju , orginalne su mi previše isfurane , svaki 2-gi e39 ih ima ( mada su 90% replike) mada su prelijepe , možda kad bih naletio na ovakve :[/u] ali zasada neka ovih
 
Član
RE: M 5

rinaldo je napisao(la):
meni su felge super , ja volim širok falc na felgi , zamjena dolazi u obzir ali kada naletim na neke koje mi se više sviđaju , orginalne su mi previše isfurane , svaki 2-gi e39 ih ima ( mada su 90% replike) mada su prelijepe , možda kad bih naletio na ovakve :[/u] ali zasada neka ovih
 
RE: M 5

Bile odlične a sad još bolje :icon_smile: Falc sad još bolji, sa strane kad se gleda i djeluju donekle male na autu al mislim da je dosta drugačiji dojam uživo a i iz ugla kada se falc najbolje primjeti tek dolaze do pravog izražaja :icon_smile:
 
Član
RE: M 5

bad_look je napisao(la):
400ks mora da si ti neki Veliki gazda,auto je super..pozzz:cool:

ja sam gazda samo sam sebi , ni ćerkica od 2 god. me baš ne sluša , he he, a ako si mislio na finansijsko stanje , živim od solidne plate , nisam privatnik ali nešto se uštedilo , nešto kredit pa sam sebi ispunio želju za M5,pozzz

OggyBoy je napisao(la):
Masina, nema sta! Pazi da ne zavrsis na zadnjem sjedistu kad stisnes gas!!!

dobra ti je ta , misliš ovako nekako :

A danas smo bili malo i u ZG na Croatian drift challenge , bilo je super program extra , dobrih auta , vozači iz Slovenije su brilijirali a ja sam malo učestvovao i u takmičarskom djelu mjerenja snage gdje sam osvojio 3-će mjesto od 20-tak bijesnih mašina, nećete vjerovat koliko ljudi natrpaju konja u na izgled obična auta tako da su ispred mene bili golf gti 5 i ford siera , sve u svemu dosta zabave i uživanja , uskoro slike , pozzz svima
 
Član
RE: M 5

I koliku ti snagu izmjeriše, ako nije tajna tj. ako misliš dogodine derati ekipu po SR ;) ?
 
Član
RE: M 5

Ovo mi je najljepsa serija Bmw-a sto je ikada proizvedena ..
A motor je posebna prica ;)
Ima sam priliku da se provozem u ovakvom modelu sa drugom iz Svedske :D:D
No comment
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top