M Gratex Gradacac

M Gratex Gradacac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako,hocu da uradim presvlake na autu,pa me interesuje par informacija.Inace,znam da ljudi pravo dobro rade svoj posao i suraduju sa dosta ovlastenih servisa,ali u nedoumici sam sto se tice par sitnica :D Zvao sam ih,nemaju mjeru za fr-ova sjedista iz leona,ali nije to problem nego me zanima da li oni mogu pratiti liniju mojih sjedista,ili oni imaju kalup i uzmu dimenzije sjedista i na isti kalup,a to je one poprecne linije na svakih 10-15 cm.Inace radi se o ovim sjedistima.

http://img505.imageshack.us/i/38243966.png/

Volio bi da me neko obraduje i kaze da oni mogu napraviti presvlake sa savovima i linijama kao sto su sad,jer nisam ljubitelj onih poprecnih linija kod svakog isto...pozz
 
Član
nodiash je napisao(la):
mislim da mogu...mirso je kod njih radio presvlake takodjer u leonu...kuzni s njim to..

Da,znam mirsu,ali nije to to sto ja zelim,ja bi volio da mi ostane ovaj dizajn,imaju oni isti taj materijal u ponudi samo sumnjam da mogu napraviti ovakvu presvlaku kako sad sjedista izgledaju.
 
Član
e ne znam jbg...a sumnjam da ce ti iko moci reci mogu li to oni ili ne...jedino da ti oni kazu i da probas pa sta bude:icon_rolleyes:
 
Član
ljudi za pare nerko sve naprave...sve sto oces naprave ti...fino im objasnis ili poneses slikicu da vide na sta ciljas platis i to je to ;)
 
Član
mogu da naprave...vade sjedista i na licu mjesta ti siju....najbolje da budes tu kad ti budu radili...meni su na Octaviji pratili linije sjedista i ispalo je super...
 
Član
damko je napisao(la):
mogu da naprave...vade sjedista i na licu mjesta ti siju....najbolje da budes tu kad ti budu radili...meni su na Octaviji pratili linije sjedista i ispalo je super...

E super :D Znaci moguce je to uraditi.Ok,onda cu se s njima cuti i dogovoriti termin.Hvala za informaciju.Ak budes na oem fau ve-u u 18:00 bas cu baciti pogled da vidim kak je ispalo.
 
Član
neki drugi put...auto je van TZ.....a ja radim....ali rade to oni super....samo ti otidji i prvo nek vide sjedista...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top