Lupo 1.8T Haldex 4x4

Lupo 1.8T Haldex 4x4

Član
Jako teska procedura ugradnje platform/nosaca za zadnji ovjes, bezbrojan put mjerenja, centriranja razdaljina da bi sve bilo ravno i upravljeno tako da Lupo nedaj boze nebi ukoso vozio!






















Nastavlja se....
 
Član
Privremeni ovjes labavo ugradjen samo da vidimo kako izgleda. Jos uvjek moram naprraviti nosace/postolja za zadnje gewinde, prednje su bile lakse jer su mi samo trebale ploce/distanzeri da odmaknem amortizer od glavcine jer je trap puno siri i toskovi bi stajali previse ukoseni






Zadnji tockovi su takodje bili previse uoseni pa sam modifikovao povezne stange da bih mogao korektovati ugao







Zatim ide fabrikacija nosaca sjedista














Nastavlja se.....
 
Član
Malo sam radio oko ovjesa, cistio hrdjave gewinde da vidim kako ce izgledati kad je nizi :)





Prednje gewinde ugradjene, za zadnje moram napraviti nosace da bih ih mogao ugraditi jer mozda necu koristiti zasebne opruge od amortizera




 
Član
Razlog sto je hauba crvene boje je jer sam uspjeo naci haubu i 2 vrata od Lupa Gti-ja jer su aluminijumske i puno lakse od obicnih celicnih :)

Nadam se da ce u zavrsenom stanju spremnom za cestu biti laksi od 850kg pa sa nekih 600-650 Ks ce bas letjeti
 
Član
Danasnji radni rezultat su nosaci za zadnje gewinde, napravljeni, zavareni i gewinde postavljene za probu kako izgleda

Evo slikice procedure

















Auto je tako lagano zasada da nije sabio pomocne opruge(plave) pa sam ih morao zamijeniti za tanje mekse da bi nasjeo kako treba


 
Član
Danas sam napravio donje nosace amortizera tako da stoje pod boljim uglom i da bude manje opterecenja na gumu ugradjenu u amortizeru kroz koju ide M10 noseci saraf

Evo par slika









Naredno ide pravljenje i ugradjivanje kaveza :)
 
Top