lupkanje

lupkanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vozam se s autom i nekako na rupici ili neravnin nesto mi ko luupka ono pozadi.. kao da je previse tvrdo neznam kako da vam objasnim..lupa i lupa odkako sam uzeo auto:icon_biggrin: nisu mi se davale pare pa bi sad zamijenio i interesuje me sta bi mogao biti kvar:icon_question:
 
Član
Nemora znacit da su amortizeri, cest problema na fiatovim autima je kad ti odu zadnji seleni, ili kako se jos zove set za reparaciju mosta. To otidji kod majstora pogledaj 90% da ti je to.
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
Nemora znacit da su amortizeri, cest problema na fiatovim autima je kad ti odu zadnji seleni, ili kako se jos zove set za reparaciju mosta. To otidji kod majstora pogledaj 90% da ti je to.
Mislim da si u pravu a mogu biti i cahure u mostu plastika unutra gumice i kroz to ide saraf koji drzi most u centru i da ne klepa po zadi isto kao kada netko cekicem udari tako djeluje..90% da su ti gumice otisle unutar toga.
 
Isto auto, ista stvar isto se desava od kad sam kupio auto, isto mi se nedaju pare i nemislim popravljati i 100 % se seleni ili nesto u tom fazonu.............
 
N

nenad

Meni je lupkalo kad su mi otisli seleni, mogu ti biti i amortizeri ili "zadnja reparacija" ili kako to vec zovu...
 
Super Moderator
ja bi reko da su amortizeri al posto ne znam za te fiatove stvari onda nista ne tvrdim :lol:
 
Član
isti problem na fiat marei... nije nikad popravljano i zadnji desni tocak se momacki iskrivio u stranu...
prodana...
 
Član
Aleksandar jtd: Isto auto, ista stvar isto se desava od kad sam kupio auto, isto mi se nedaju pare i nemislim popravljati i 100 % se seleni ili nesto u tom fazonu.............
SVAKA CAST MOMCINO VEOMA SAVJESNO TREBA VISE VOZACA NA NASIM CESTAMA TAKVIH KAO STO SI TI ;) KAD TE POCNU TOCKOVI PRESTIZATI BIT CE VESELO PRAVO ;)

elmir@: PIKSNA U LAFETI 95% OTIDJI KOD DINE U BARE PREKO PUTA BOSNALJEKA nije mozda 60-70 KM-ova...
 
Član
poKle je napisao(la):
isti problem na fiat marei... nije nikad popravljano i zadnji desni tocak se momacki iskrivio u stranu...
prodana...

cuj iskrivio se.. pa sto niste napravili? prodali auto radi toga??:lol::lol: a napravljeno je to otisli seleni..nije mi stari rekao koliko je izasao popravak ali ja mislim blizu 150KM.. pusica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top