Lucidni (kontrolisani) snovi...

Lucidni (kontrolisani) snovi...

Član
Morao sam - komentar sa stranice koju je golf tz postavio:

Nicorici Bogdan · Top Commenter

you must upgrade your brain to version 3.3.4, it supports Lucid Dreaming and HD Graphics :)

Reply · 1,781 · Like · Wednesday at 12:33pm
 
Član
dellas je napisao(la):
trizex je napisao(la):
@dellas, je ali ti spavas 26 sati dnevno, ti si upraksan :D

@golftz isti sam ti, poslije tog posta sam morao da proguglam je li to fkt moguce :D ;)

Redukovao sam na 12 :)

Ne ozbiljno, te lucidne snove imam bas cesto, tj imam "moc" da ih kontrolisem :cool:

ma ti si nas power ranger :D:lol:
 
Legend
Meni se desava da kada legnem po danu da odspavam, nakon nekih par minuta mislim, pocnem da sanjam i odmah se probudim i uopste se ne mogu sjetiti sta sam sanjao prije sekundu i poslije toga nema spavanja vise, neobjasnjiva situacija. Mozak je komplikovana stvarka ne isplati se zamucavati oko nje :D
 
Član
Meni je par puta uspjelo...ali kao sto svi govore,uvijek bude nesto lose...par puta sam "sanjao" da me sestra davi..ali ne mogu da se probudim.....joj kako je to ruzno....jbt... xD..i nekako kad se probudim..odem do sestre u sobu..i vidim spava.....ali je za nepovjerovati koliko to stvarno izgleda.....jednom me je bas sestra iz toga probudila....kaze da sam ja vristao...a taj put sam zapravo "sanjao" da sam pao s kreveta..i ne mogu da ustanem...a nesto me vuce za nogu...i ne mogu da se probudim....pa sam valjda poce vristati...strahota...xD
 
Član
-Dapi- je napisao(la):
Meni je par puta uspjelo...ali kao sto svi govore,uvijek bude nesto lose...par puta sam "sanjao" da me sestra davi..ali ne mogu da se probudim.....joj kako je to ruzno....jbt... xD..i nekako kad se probudim..odem do sestre u sobu..i vidim spava.....ali je za nepovjerovati koliko to stvarno izgleda.....jednom me je bas sestra iz toga probudila....kaze da sam ja vristao...a taj put sam zapravo "sanjao" da sam pao s kreveta..i ne mogu da ustanem...a nesto me vuce za nogu...i ne mogu da se probudim....pa sam valjda poce vristati...strahota...xD

jbg, ti si imao nocne more...

posebnost ovih snova jeste u tome da se mogu kontrolirati, tj da mozes raditi sa njih sta hoces...
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
-Dapi- je napisao(la):
Meni je par puta uspjelo...ali kao sto svi govore,uvijek bude nesto lose...par puta sam "sanjao" da me sestra davi..ali ne mogu da se probudim.....joj kako je to ruzno....jbt... xD..i nekako kad se probudim..odem do sestre u sobu..i vidim spava.....ali je za nepovjerovati koliko to stvarno izgleda.....jednom me je bas sestra iz toga probudila....kaze da sam ja vristao...a taj put sam zapravo "sanjao" da sam pao s kreveta..i ne mogu da ustanem...a nesto me vuce za nogu...i ne mogu da se probudim....pa sam valjda poce vristati...strahota...xD

jbg, ti si imao nocne more...

posebnost ovih snova jeste u tome da se mogu kontrolirati, tj da mozes raditi sa njih sta hoces...

Mozda jest to..ali hocu reci da sam bio svjestan da sanjam...samo sto me bilo toliko strah da uopste nisam razmisljao da ja sad nesto kontrolisem....
 
Član
uhhhh jebote

Vi ste dobri , ja konto da nisam normalan nikako ... jer uopce nemam snove ili ih se nesjecam

Stvarno neznam kad sam zadnji put sanjao :icon_rolleyes:

....

A sto se tice ovih lucidni snova desilo mi je jednom kad je kolega kupio auto i vozili se pored rijeke i nekako upadnemo u rijeku i ono znas da ces tesko otvorit vrata i sve to , i kak padamo obojca otvaramo vrata i skacemo u vodu a auto prije nas .... i poslije nekako doplivamo do obale i probudio se ... sad eto jel to spada da sam mogao kontrolirati san stim sto sam otvorio vrata i skocio a mogao sam pustit da potonem s autom pojma nemam :icon_eek::D


A najgora nocna mora mi je sto sam se spavao i valjda sam trebo ici u wc na malu nudzu i ja kod kolege otvorim frizider i obavim , a on i njegov did me uhvate ... ja znam samo ujtru da sam se naspavao ustao raspolozen ,a on daajjj jebi se bolan , napade me covjek :D:D:D i poslije 3 dana did mu umre
 
Član
ja sam napisao da nisam sanjao ima vise od 10 godina ili se nesjecam snova i netko mi je pobrisao to.. A o ovoj situaciji mi je cura pricala jer par puta me probudila sva izbezumljena kaze budna a nije budna vidi sve oko sebe ali kao da nije tu... Jbg onda moram tjesiti milovat a sve mi mrsko :D
 
Član
-Dapi- je napisao(la):
Meni je par puta uspjelo...ali kao sto svi govore,uvijek bude nesto lose...par puta sam "sanjao" da me sestra davi..ali ne mogu da se probudim.....joj kako je to ruzno....jbt... xD..i nekako kad se probudim..odem do sestre u sobu..i vidim spava.....ali je za nepovjerovati koliko to stvarno izgleda.....jednom me je bas sestra iz toga probudila....kaze da sam ja vristao...a taj put sam zapravo "sanjao" da sam pao s kreveta..i ne mogu da ustanem...a nesto me vuce za nogu...i ne mogu da se probudim....pa sam valjda poce vristati...strahota...xD
Slabo ti to kontroliras ja isto mogu kontrolirati a ovo gore sto pise je bezveze jednostavno nesmijes biti premoren jer ces ko klada zaspati.A moguce je i u tudje snove doci pa ti ljudisutra govore kako su te sanjali a ti pitas sta su sanjali:D
Moras biti jak mentalno da ih mozes kontrolirati ja ih kontr od kad znam za sebe i nema situacije koju nemozes okrenuti u svoju korist niceg se nebojati a kresane su odlicne i jb se a ni neoznojis se ko moze nek proba najbolje je kad se probudis a nisi svrsijo;)
 
Član
To moras znati dobro osobu al to ne mozes uvijek cak ni ja to je malo teze sve je to uvezano nesto sanjate a onda kad se to dogodi sjetite se da ste to sanjali;)
 
Top