LockerZ !

LockerZ !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
samo da napomenem da je moj prijatelj dobio play station portable, a ja njega zaj*avao da je to glupost :D
 
Član
i ja sam se nekako uclanio, al neznam kako ovo funkcionise?
...ganjam se po nekom forumu, al jos nisam skontao gdje i sta trebam :p
ako moze neko objasnjenje bio bih zahvalan:icon_biggrin:
 
Član
nodiash je napisao(la):
Wauuuu...i sta bi Samire dobil ti te priceless backgrounds :D

Dobio davno na mail, kamar njih iz BiH dobili majice, a jedan je cak ugrabio PS3 i ceka da mu stigne, ima tema na GA

http://www.ga.com.ba/forum/viewtopic.php?f=55&t=15988&st=0&sk=t&sd=a&hilit=lockerz&start=45

@Srdjo - Idi na dailies, i tu dnevno odgovaras na jedno pitanje, pozivas prijatelje na connect i tako to, a kad budes imao poena odes na reedem i izaberes sta hoces, ali navala je velika, pa treba ugrabiti ;)
 
Član
Ajte jos 8 pozivnica, da vidim hocu li sta dobiti, ne morate biti aktivni, samo se registrujte ako vam je dosadno, pa se mozda i navucete, saljite mailove na PM :cool:
 
Član
Ne vrijedi, banovali su ih kamaru, mislim cas je to posla napravit, a opet valja stalno adrese mijenjat i biti aktivan na svakom, da je jos jedan ostao pa hajd :D
 
evo uclanio se i vec drugi dan popunjavam, nazalost promasaj sajt, em je brzina katastrofa, em cas hoce cas nece, a najjace od svega je sto mi je sinoc recimo bilo zaradjenih 30pz, danas se logujem ono 0pz, odgovorim na ono sranje, napise 2pz zaradio, logujem se kroz sat ono opet 0pz.
U cemu je kvaka?????
Po meni je nazalost promasaj, ali vrijedilo je pokusati.....
 
Sta se s ovog moze poruciti:icon_question::icon_question::icon_question:
Kad je SVE u nestasici.....:icon_question::icon_question:
 
Član
zen3dom je napisao(la):
Sta se s ovog moze poruciti:icon_question::icon_question::icon_question:
Kad je SVE u nestasici.....:icon_question::icon_question:

to tek kad dođe roba treba "naruciti", a onda vrijedi "ko prvi njegova djevojka"
 
zen3dom je napisao(la):
evo uclanio se i vec drugi dan popunjavam, nazalost promasaj sajt, em je brzina katastrofa, em cas hoce cas nece, a najjace od svega je sto mi je sinoc recimo bilo zaradjenih 30pz, danas se logujem ono 0pz, odgovorim na ono sranje, napise 2pz zaradio, logujem se kroz sat ono opet 0pz.
U cemu je kvaka?????
Po meni je nazalost promasaj, ali vrijedilo je pokusati.....
I kod mene isto samo nule pokazuje hehe!
 
Ma glup ovak lockerz ja sta i meni isti slucaj,sinoc imo 8pts,danas ugrabi jos 30 na nekoj igri i na logovanju bi trebo dobit 2 i sad mi pokazuje 8 opet,sranje i spor je do boga,al haj evo i dalje me vuce j*es mu mater :D
 
Član
De raja pa nismo valjda toliko fukare.pustite raju iz Etiopije da ugrabi stogod,nemojte samo na sebe misliti :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top