Ljetovanje 2009

Ljetovanje 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
S obzirom da nam se blizi vrijeme godisnjih odmora i putovanja,vjerujem da nisam jedini koji je u potrazi za dobrom ponudom! Vjerovatno mnostvo Vas pored mene razmislja gdje kad i za koji novac otici na ljetovanje! Sto se tice tih pitanja ja sam trenutno u potrazi,lutam nebil naletio na zanimljivu i primamljivu ponudu za ljetovanje :) Pa eto ako neko ima zanimljivu ponudu,stranicu neke dobre agencije ili nesto slicno sto bi moglo olaksati izbor za putaovanje u ovoj prelijepoj godini,neka nam posta da vidimo !

LP
 
BHT Ovisnik
rijeka,makarska malo kod rodbine,al ovo ljeto moram ispuniti obavezno adrenalinom,prvo rafting pa bunge jumping:) samo da para bude
 
BHT Ovisnik
bunge bih isao u dubrvnik ili maslenicu jer tamo imam rodbine,a rafting bi isao od glavaticeva poslije konjica:cool:
 
Član
wade je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
bunge bih isao u dubrvnik ili maslenicu jer tamo imam rodbine,a rafting bi isao od glavaticeva poslije konjica:cool:

dodji na rafting neces pozaliti...;)

Jaran mi drži to gore sranje, ja još nisam otišao... lani išao, sjeli na kafu u 9 ujutru... uzeli po pivo... i promijenuli smjer na Boračko jezero heheheh ove godine ako Bog da ;)

A jarane neko mirno mjesto izabereš za ljetovanja ako ćeš s porodicom... ako ćeš s rajom onda Makarska nije loša, ili još bolje turneja koji dan izmijenjaš gradove po jadranu... najbolje hehehe
 
BHT Ovisnik
wade je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
bunge bih isao u dubrvnik ili maslenicu jer tamo imam rodbine,a rafting bi isao od glavaticeva poslije konjica:cool:

dodji na rafting neces pozaliti...;)

rafting 100% idem u 7-om mjesecu,idem iz glavaticeva-krupca kako se vec gore zove,znam neke sto su isli kazu da nemaju zamjerke
 
za one koji obilaze udaljene zemlje, ove godine je furka albanija..malo zbog recesije, a malo zato sto kao i svake godine se trazi nesto drugo..
a sto se tice mene, aBd Dubrovnik ili Makarska
 
Član
Ja sam sebi juce rezervisao u periodu 1-11.Aug :icon_smile:

Naravno posto ce mi cerkica u augustu imat tek 6 mjeseci;) idemo u Drvenik ;)
Najbitnije mi je da ima dosta hladovine na plazi, da je kuca odma uz more i naravno da u apartmanu imamo sve tip top:cool: a takodje iz Drvenika mi je sve u max 20 minuta voznje;):123:
 
Otok Krk,grad Punat kao i svake godine.imam kucu tamo sa apartmanima-nisu nesto,al zato nije ni cijena golema;)
eto imamo to za ljetovanje,nismo nesto puno ulagali u kucu i onako dolazi rodbina,prijatelji,poznanici a i redovni gosti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top