Ljetne gume (opcenito)

Ljetne gume (opcenito)

Član
DJ_M4rko je napisao(la):
Sportiva,uzeo je jednom i nikad vise brzo postane tvrda,proklizava itd, sava isto se lose pokazala tigar da negovorim, vec 2 sezone imam hankook v12 i extra su mi se pokazale po mokrom, sad kad uzimao probati cu sa uniroyal rainsport cujem da je i to lijepa guma ;)

Ti i onako uvijek voziš kao penzijoner tebi je svejedno koja je guma hahahaha NHF :lol:;)
 
Član
E Schumacher LP i tebi nisam te prepoznao,vozim kako vozim nisam od nekih sto usred grada se glupiraju , ja kuliram , za sve one kojim sam spor ili im smetam,izmislili su zmigavac znaci ima zaobic NHF :icon_smile:
 
Član
trenutno sam na INTERSTATE SPORT IXT 1 205/45/16, je li ko kad vozio na ovim i je li kome poznato kako se ponasaju
 
Član
Danas kupljene dvije Uniroyal Rainexpert za naprijed, cijena 110 KM/kom u Unitradeu. Vele da se dosta troše, a ima se šta i trošit, duboka šara :lol:
 
Član
Haj da malo osvjezimo temu, uskoro ce kupovina ljetnih guma ;)
Sta uzeti izmedju
Vredestein Hi Trac 2
Michelin energy saver
Continental Conti Premium Contact 5

Neki Dunlop za preporuku?
 
Član
Kenan28 je napisao(la):
Haj da malo osvjezimo temu, uskoro ce kupovina ljetnih guma ;)
Sta uzeti izmedju
Vredestein Hi Trac 2
Michelin energy saver
Continental Conti Premium Contact 5

Neki Dunlop za preporuku?

Continental Conti Premium Contact 5 ;) siprobano na autu su vec 225-45-17
 
Član
Kenan28 je napisao(la):
Haj da malo osvjezimo temu, uskoro ce kupovina ljetnih guma ;)
Sta uzeti izmedju
Vredestein Hi Trac 2
Michelin energy saver
Continental Conti Premium Contact 5

Neki Dunlop za preporuku?

Nemoj michelin energy - ne bi je đaba, pretvrda, klizava, nikakva... Verdestein Continental + Hankook takođe +
Dunlop sp sport je dobra guma ;)
 
Član
niksa je napisao(la):
Kenan28 je napisao(la):
Haj da malo osvjezimo temu, uskoro ce kupovina ljetnih guma ;)
Sta uzeti izmedju
Vredestein Hi Trac 2
Michelin energy saver
Continental Conti Premium Contact 5

Neki Dunlop za preporuku?

Nemoj michelin energy - ne bi je đaba, pretvrda, klizava, nikakva... Verdestein Continental + Hankook takođe +
Dunlop sp sport je dobra guma ;)

Evo ja bi pohvalio Michelin ES kao izuzetno dobru gumu u dimenziji 175/70/14
4 sezone vozene i odlicne i na kisi i na suvom. To je moje iskustvo. Za ovu sezonu imam Dunlop SP Sport 01 koje jos nisam isporobao ali vjerujem da su kvalitetne jako.;)
 
Član
ja imam iskustvo sa General tire Altimax gumama, ne bas najpozitivnije al eto.. nisu vala nesto, meni su dosle na pezou nove, prve godine su bile Ok, mada kad je kisa poprilicno su klizave. ocjena od 1-5 od mene je 2 za njih..
 
Član
Mozel preporuka za nesto iz budzetski prihvatljivih guma za 225 40 R18 ... barum, ne bih savu imam na drugom autu bucna je previse, sportiva i sta jos ima ... na trzistu da je pozitivno i ispod 200 KM :)
 
Top