Leon T by tepSIJA

Leon T by tepSIJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tepSIJA je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
nemoj mu samo pocupati interijer kao kod punta :lol:

Maloprije sam skidao desni tapacirungi mogu ti reci da preLijepo izgeda bez njega... al brze/bolje vratim jer sam skontao ako se zadrzi tako necu ga nikad vratiti heheh :D

dampiraj vrata i napuni ih heliumom,bit ce laksa a nemoras skidati tapacirung :D :D
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
tepSIJA je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
nemoj mu samo pocupati interijer kao kod punta :lol:

Maloprije sam skidao desni tapacirungi mogu ti reci da preLijepo izgeda bez njega... al brze/bolje vratim jer sam skontao ako se zadrzi tako necu ga nikad vratiti heheh :D

dampiraj vrata i napuni ih heliumom,bit ce laksa a nemoras skidati tapacirung :D :D

:cool::cool::cool:


;););)

Vidis dobra mu ideja, treba i gume i cjelo auto tim napunit :D:D:D
 
menjic je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
tepSIJA je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
nemoj mu samo pocupati interijer kao kod punta :lol:

Maloprije sam skidao desni tapacirungi mogu ti reci da preLijepo izgeda bez njega... al brze/bolje vratim jer sam skontao ako se zadrzi tako necu ga nikad vratiti heheh :D

dampiraj vrata i napuni ih heliumom,bit ce laksa a nemoras skidati tapacirung :D :D

:cool::cool::cool:


;););)

Vidis dobra mu ideja, treba i gume i cjelo auto tim napunit :D:D:D

imao sam nekada najjacu dvicu iz fizike u cijelom razredu ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
menjic je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
tepSIJA je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
nemoj mu samo pocupati interijer kao kod punta :lol:

Maloprije sam skidao desni tapacirungi mogu ti reci da preLijepo izgeda bez njega... al brze/bolje vratim jer sam skontao ako se zadrzi tako necu ga nikad vratiti heheh :D

dampiraj vrata i napuni ih heliumom,bit ce laksa a nemoras skidati tapacirung :D :D

:cool::cool::cool:


;););)

Vidis dobra mu ideja, treba i gume i cjelo auto tim napunit :D:D:D

imao sam nekada najjacu dvicu iz fizike u cijelom razredu ;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Tepsija pomno pratim temu ;)
 
Član
Stigo "kihalo" 2day

Greedy

20110620143049small.jpg


20110620143130small.jpg


20110620143057small.jpg
 
Početnik
Jel ovo Evo 8 od Almira.??

Edit: Vidim jest taj,natjecateljski,priznaj da ga nije cjepao kako to obicno zna ;)
 
Član
da od Almira... naravno da ga nije cjepao, u svakom slucaju prebrzo na nekim mjestima za normalnu cestu protiv normalnog auta kao sto je moje ...
fasciniran sam najvise kako koce ova rally auta... bukvalno nevjerovanto da sa 200 u treptaju oka spusti na nekih 100 km/h :123:
 
Početnik
A to si ti prijatelj snjim ili ste se onako sreli sasvim slucajno..On je bio (i dalje je) moj idol,jos dok je vozio Integru,pa kad izleti i razbi onog Type r...A sad vozi rally po Hr i Slo pratim ga redovno,samo izgleda da se jos nije privikao na auto,nisu mu bas idealni rez,kao na brdu..

A on vozi u grupi N gdje je najmanje prepravki dozvoljeno tj skoro svaki dio je serijski,zamisli onda sta se sve radi u grupama A ili H ...:cool:
 
Član
Lija je napisao(la):
A to si ti prijatelj snjim ili ste se onako sreli sasvim slucajno..On je bio (i dalje je) moj idol,jos dok je vozio Integru,pa kad izleti i razbi onog Type r...A sad vozi rally po Hr i Slo pratim ga redovno,samo izgleda da se jos nije privikao na auto,nisu mu bas idealni rez,kao na brdu..

A on vozi u grupi N gdje je najmanje prepravki dozvoljeno tj skoro svaki dio je serijski,zamisli onda sta se sve radi u grupama A ili H ...:cool:

nije slucajno, znam se s Almirom, pa on nije mogao radi mjenjaca voziti polako od Gorazda do te staze /cirka nekih 15km/ pa ga stisnuo i ja za njim koliko sam smio oprezno :)

20110616165947small.jpg


20110616165936small.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top