leon 1.8T

leon 1.8T

Član
Zanima me zna li iko iz gradiske leona cupru 1.8T crna boja.. falcare na njoj.. ima na piku trebam je otici pogledati i pazariti pa me zanima je li mozda s foruma ovdje ili je neko isao gledati.. cipovana je ima oznaka SM na zadnjoj sajbi i neke su stopke na njoj ugl. Nisu orig.. svaki info dobro dosao.. auto mi se stvarno svidja i kontam to sebi uzeti..
 
Član
Vidio je ispred taxi bara na dan showa kad je bio, nisam impresioniran, dao je par puta gas ispred, nagli startovi i to ali slabo skroz. Druga stvar sto sam primjetio
ili su amortizeri jako losi, ili opruge, napred se digne previse u zrak prilikom ubrzavanja, a nazad klekne skroz. Valjda ima neko ko zna auto, ili momka licno pa nek ti kaze detaljnije. :)
 
Član
Dobro nije cupra , bitan mi je motor, snaga, da nije razbijan previse i da me sluzi da se malo izivim ko co'ek dok imam jos vremena.. :)
 
Član
@eddo nije meni do spojlera ako vjerujes.. imam dobru kombinaciju za leona pa zelim koji info ako mogu dobiti..
 
Član
Ma sve uredu ali dizela necu vise.. i sve uredu ali kombinacija mi igra ulogu posto kesa ne ide puno na to posto ce mi leon biti drugo auto.. imam astru H 1.7 leon uzimam zbog komb. i hocu turbo benzin..
 
Super Moderator
e to je vec drugo, al sam siguran da se moze naci bolji 1.8T od navedenog i da uspijes nesto mijenjati. to je kombinacija za stila? i vjerovatno i motor da gurnes odma hahahaha :D sto rizu ne pitas sta je planiro sa svojim seatom?
 
Član
Jest komb fiat i skuter.. ma ne vj da bi riza obe stvari uzeo.. a ja ne mogu nista vise doplacivati sem sto sam za ovo dogovorio.. otici cu pogledati probati ali cekam da neko da kakav info iz prve ruke..
 
BHT Ovisnik
I ja sam je gledao, meni je isto nudio zamjenu, ali nisam uspio prikupiti bas mnogo informacija o tom autu, vecini je nepoznat
 
Član
druze ne treba ti nikakav info, odes, dignes na dizalicu i opleti, oci imas. gledaj i diraj sve. provozaj, vidi u kakvom je stanju mjenjac (dignes rucnu, probas naprijed - nazad da vidis klizil lamela il ne, prisluskuj ga za vrijeme voznje, ako se cuje kakvo zujanje dok se auto vozi znaci da su zupcanici u mjenjacu istroseni i tako to). jedno je ocito, auto je forsirano, bog sami zna u kakvom je stanju, al to se sve da vidit i cut kad je pogledas uzivo. imaj isto na umu da je to seat, iz licnog iskustvar ti mogu rec da je malo pozajeban na dijelovima (seat ibiza 2001 1.4 44kw veliki i mali servis zajedno sa rukama 860km) a i iz iskustva drugih ti mogu rec da je malo i poskup za odrzavat, iako se u sustini koriste apsolutno isti dijelovi kao na golfu - audiju itd. i ja sam se htio zaletit pa uzet leona medjutim nakon malo vise razmisljanja i raspitivanja sam odusto. ja sam odusto zbog ekonomskih i finansijskih razloga, tebi ako ce to bit "vikend auto" to je onda cejf a cejf ne gleda u cijenu :D

ako si se inace bas odlucio za 1.8T, moj prijedlog ti je da pogledas ibiza cupraR 2001-2002 godina. dobro su uradjene, manje su podlozne kvarovima. a da ne pricamo da je laksa od leona nekih 250kg. istina ima malo manje konja al to cip izravna u cas posla :D ... zivio.
 
Član
Tacno na slikama gotov poceo plakat, jos kad vidis da je 8500 km padne mi mrak na oci.
Sto se tice inace seata leona i toleda on je za odrzavat na trapu kao i golf, problem su limarisjki dijelovi, blatobran za ovo auto kosta 236 km, naravno original jer kopije nema, prednji branik onako go kosta 180 km, a dok pokupujes one mrezice i plastike izađe sve preko 300 km itd...
 
Član
Mislim da je ovaj seat od kolege sa ovog foruma ali se ne sjecam koji mu je nick
sjecam se da je trazio savjet jer mu je nesto motor zvecao kao da mu se istegao lanac
 
Top