Ledena kiša u Tuzli

Ledena kiša u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Klima je napisao(la):
Jel vam sada jasno čemu ona psovka
"jebo te led" hahahah ....

Sreca, nisam imao problema sa bravama ili vratima,...haman je pezo dobro to rijesio....

Jeb'o te led dobro si pros'o! :lol::lol:
 
Član
moze se ono vozit, al ako uspijes ocistit auto...kod mene stari sinoc stavio karton preko sajbe, pa je stara normalno jutros isla :p heheh...a to za brave si u pravu, nema evo ni sa Citroenom problema nikako...
 
Član
i u sarajevu je isto bilo al samo na foru od jednom ja sa starim u auto ma mat staklo nista ne vidis stim da je moj stari psuo neku tekucinu pa ko omekso led malo pa sam strugo golim rukama
 
N

nenad

Ja jutros u 7 krenuo u Beograd i samo molio Boga da ne zaledi prije nego sto se vratim, jutros je uzasno klizavo bilo preko Majevice, a dok sam strugo led sa sajbe nisam znao jel skidam led ili gulim sajbu!
 
u brckom je takodje padala ledena kisa,ali ne znam da li su zamrzla auta jer sam ustao oko pola 12 kad se vec sve otopilo,no svejdno seat je u garazi:icon_biggrin:
 
Član
U jeste lijenstine, ja i sinoc (2 puta! kad sam posao napolje, i kad sam krenuo kuci) i jutros fino osmirglam si komplet prednju sajbu i prednja dva stakla, a ostalo pustim da odledi samo.
 
Klima je napisao(la):
...opet greška :D....trebao sam izaći sa čekićem i majzlom a ne sa plastičnom strugalicom koja je totalno bespomoćna u borbi sa onim ledom....


:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

nesta stvarno je88no i u mene stepenice poledile umal se nisam izvrno jutros kad sam izaso iz kuce

al opet to vam ba slabo umene golfu nemoze i da hoce nis bit svabo je to proizveo on ne ledi hehehe:lol:
 
Član
Hehehe, jest vama bilo zanimljivo. Auto kod mene stoji pod nastresnicom pa nije bilo tih problema. I da nije bilo nastresnice, malo posla oko bocnih stakala da se osposobi pogled na retrovizore, i unutra samo klik na jedno dugme, i sofersajba je za minut-dva laksa za 10 kila leda.

hint : Grijaci i na sofersajbi. To ni nova auta nemaju :lol:
 
Član
sinoc je to sve vec pocelo, oko 23h vozim kuci, kisica pada i odmah se zaledi sajba.. brisaci radili ne radili :icon_eek: i jutros se fino pruzim pred vratima :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top