LED unutrasnjost(prekidaci,tabla) GOLF 2

LED unutrasnjost(prekidaci,tabla) GOLF 2

Član
Pozz drugovi prije nekoliko mjeseci sam zavrsio kompletno led osvjetljenje u golfu..Pa evo da vas pitam sta vi mislite o izgledu,sta da izmjenim,dodam i koje se vama boje najvise dopadaju na prekidacima i tabli ;)

2pt3061.jpg
 
Član
Pozz druze razmisljao sam o tome, treba i sat da promjenim.. Da li bi mogle kazaljke s golfa cetvorke bar za brzinu i obrtaje? Vidio sam na piku neko prodaje
 
Član
super je ovo odradjeno jaa ne moguu da odradim ovo gdje ventilacija jedno mi puklo imam drugu sa zelenim osvjetljenjem all ne znam kako da ubacim ledicu..:)
 
Član
@soffa druze, nije problem ako te nesto zanima javi se u pp ;)

@Liga kad od tebe cujem pohvalu za mene je kao osvajanje Nobelove nagrade, jer po tvojim radovima vidi se da se ekstra razumijes :)

Koju bi ti boju stavio, mozda ce se neko lakse odluciti ko se bude dvoumio :p

Samo da kazim sve svjetli istom jacino sto se mozda ne vidi na slici, ali u pitanju je losa kamera + noc o_O
 
Član
dee nam slozi liga jednu kombinaciju.. a speed nije meni problem sa prekidacima i instrument tablom samo me taj dio od grijanja zajebaje...zao mi ovu novo otvarat reko da nece i ova puknuti..:)
 
Član
Ja sam uzeo ostar tanak skalper i tamo gdje je spojeno rasjekao sam skalperom ljepilo (znaci provukao sam skalper izmedju crne i sive plastike) i lagano bez ikakvog otpora odignes onu sivu plastiku ;)
 
Legend
@Liga kad od tebe cujem pohvalu za mene je kao osvajanje Nobelove nagrade, jer po tvojim radovima vidi se da se ekstra razumijes :)

Ma drug... sve sto sam uradis je vrijedno pohvale...

dee nam slozi liga jednu kombinaciju.. a speed nije meni problem sa prekidacima i instrument tablom samo me taj dio od grijanja zajebaje...zao mi ovu novo otvarat reko da nece i ova puknuti..:)

Druze, kombinacija boja je stvar ukusa, ja sam recimo sa to da svi display u autu budu jedne boje,
a ostala rasvijeta druge, radi kontrasta jer izgleda onda novije... :
 
Član
Poslusao sam druga Ligu i sutra treba da preuzmem radio Blaupunkt Biarritz rdm 169 koji treba da ima osvjetljenje
$_20.JPG

sto mi se perfektno uklapa ali ne zna vlasnik da li je ispravan tako da sutra moram prov da ga kuci donesem pa da probam pa tek onda da vidim da li je ispravan ;) nadam se da ce biti :cool:
hvala @Liga
 
:)sto se tice osvetljenja kazeljke postoji jedno dobro i veoma lako resenje, rasklopi se sat i kazaljke se prefarbaju floroscentnim narandzastim sprejom,preko dana deluju crvene a po noci i sa plavim diodama bas lepo svetle, ja sam tako kod mene uradio i ekstra je:cool:
 
Član
Hvala druze posto ovaj blaupunk nije odradio posao vracen je, a sa ovim pioneerom sa slike sam takodje imao problema sa cd sistemom kupio sam panasonicov cd player za moje potrebe je odlican

sx0yop.jpg
 
Član
svaka cast drug reci mi samo dje si uzimao ledice ove ja bi sebi odradio sve crveno osvjetljenje posto mi i cd ima crveno osvjetljenje...
 
Top