lampica golf IV TDI 77kw

lampica golf IV TDI 77kw

Član
radi se o sljedecem, upalim maloprije golfa i krenem i upali mi se lampica na board comp. pise mi STOP i evo na slici sta se pali, do cega je to i sto se pali? hajmo pomoc


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
nije 77kw vec 74 moja greska, aaaaaaa nema nigdje na podu vode, pogledat cu tekucinu pa cu nadosut i vidjet hoceli se opet paliti.. hvala ;);););)
 
pogledaj za početak dal imas vode tj rashladne tekucine a druga stvar meni se neki dan desilo upalila mi se lampica od vode u voznji i blinka stalno stanem ugasim sve bude ok malo vozim opet se upali a sve mi ok imam vode negrije se sve tip top odem na dijagnostiku pomanito senzor temeprature tj davac temperature na račvi vode daje informaciju da nema vode a ima vode zamjeno ga i sad je ok...ako te bude zezalo spoji na dijagnostiku al prvo vidi sta je sa vodom
 
Član
meni se to neki dan isto desilo na istom autu,dosuo tecnost i vise se nije nikako palila.Mozda je jednostavno manjak tekucine.
 
Član
nasuo sam tecnosti i prodjirao sam se i nepali se lampica i neprikazuje vise stop i ove jos hiroglife, gledao sam opet ostavio auto da radi da necuri negdje voda i necuri, manjak tecnosti i et;););) hvala vam;);)
 
Član
druze prati da ti ponovo nece nestadi vode ispod min. zabiljezi koliko ima vode sad neki falmasterom ili necim i vidi da nebi bilo da trosi vodu
 
Član
nisam se tog sjetio, jos bi mi i to trebalo promjenili prije mjesec turbinu novu stavili izaslo nas bruku para jos bi i to trebalo :icon_mad::icon_mad: sutra cu to odraditi pa cemo vidjeti..
 
Član
bolje ti je da se opet ne upali, ako se upali sranje je:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
prozivio sam pakao sto se vode tice, i dalje sam toliko opterecen time, mjesecima vec ne spavam majku joj:icon_mad::icon_mad:
 
ArminM je napisao(la):
bolje ti je da se opet ne upali, ako se upali sranje je:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
prozivio sam pakao sto se vode tice, i dalje sam toliko opterecen time, mjesecima vec ne spavam majku joj:icon_mad::icon_mad:

bar je voda jeftina idi spavaj :lol:
 
Član
dadao_style je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
bolje ti je da se opet ne upali, ako se upali sranje je:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
prozivio sam pakao sto se vode tice, i dalje sam toliko opterecen time, mjesecima vec ne spavam majku joj:icon_mad::icon_mad:

bar je voda jeftina idi spavaj :lol:

lako je rec:cool:
 
Član
upravo sto armin kaze... prati nivo vode, te gledaj povremeno cep ulja i sipku... da ne krene emulzija i ta sranja...
 
Član
buraz prati ti temperaturu auta, a to što ti se dešava je najvjerovatnije do boce rashlade tečnosti, sjebe se senzor na njoj i onda ti javlja taj jebeni STOP, da ti fali vode samo bi ti upalio onu malu lampicu za vodu.
odeš u ovlašteni servis i kupiš novu bocu 22 KM i rješen problem ;)
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
buraz prati ti temperaturu auta, a to što ti se dešava je najvjerovatnije do boce rashlade tečnosti, sjebe se senzor na njoj i onda ti javlja taj jebeni STOP, da ti fali vode samo bi ti upalio onu malu lampicu za vodu.
odeš u ovlašteni servis i kupiš novu bocu 22 KM i rješen problem ;)

nije njemu do boce, vidis da mu je falilo vode, dosuo je i lampica se ugasila;)
 
Član
maloprije sam pricao sa starim, desavalo mu se jos par puta to, znaci gubi tecnost, trosi vodu, sta je otislo:icon_question: jucer ga nije bilo isao u bijeljinu po dijelove za fiata pa mi sad naumpalo, vozio je majstoru promjenio bio majstor neku pumpu ali eto opet krenulo po starom.. nisam ni znao da mu je vec bio taj problem..
 
Top