Kupujem telefon -treba savjet

Kupujem telefon -treba savjet

Član
6210 i 6310 sa ili bez i su BILI dobri telefoni kojima su baterije stare nekoliko godina, sto znaci da su dale sve od sebe. Uzmi nokiu koja nema kameru i nemaju puno piksela.

jedini model koji bi mogao uzeti a da je malo obolji je 6303i
 
Kod mene je 5800 x.m. i baterija drzi 5 dana...normalnog koristenja...a intenzivnije koristenje,razgovor,muzika,aparat bude 3-4 dana!Moja preporuka...
 
Početnik
Lycan je napisao(la):
6210 i 6310 sa ili bez i su BILI dobri telefoni kojima su baterije stare nekoliko godina, sto znaci da su dale sve od sebe. Uzmi nokiu koja nema kameru i nemaju puno piksela.

jedini model koji bi mogao uzeti a da je malo obolji je 6303i
da to si upravu ali se kupi origigi baterija koja kosta cca 20-25km i miran si ja trazim upravo takvu jer treba mi u autu nosac imam ali nemam moba tako ako neko ima neka se javi preko pm-a...sorry na off-u
 
Početnik
Lycan je napisao(la):
Ne postoji nova baterija za to.

postoje kinezi koji nemaju veze sa originalom.

e onda jbg nista...hehe..ja sam mislio da jos ima orig bat za njih,ali kao sto svi kazu malo slabiji telefon i drzat ce dugo
 
Nokia 3310, mozes i auto upaliti pomocu nje:):):) Ma neki stariji model Nokie, bez kamere i ti djidjamidja:) i naravno da je ispravna, i da je baterija uredu, i nemas problema:)
 
Član
Evo svih telefona koji zadovoljavaju kriterij trajanja baterije preko 600h stand by i preko 10h razgovora:

http://www.gsmarena.com/results.php3?sName=&idMaker=0&idAvailability=0&YearAnnounced=0&nPriceLow=0&nPriceHigh=0&idCurrency=0&idFormFactor=0&idDualSIM=0&idQwerty=0&HeightMax=0&WidthMax=0&ThicknessMax=0&WeightMax=0&idOS=0&idDisplay=0&idDisplayRes=0&fDisplaySize=0&idDisplayTech=0&idTouchscreen=0&idAccelerometer=0&id35mm=0&idCamera=0&idCameraFlash=0&idVideoRecorder=0&idSecondaryCamera=0&idExpansionCard=0&idGPS=0&bWLAN=0&bEDGE=0&bGPRS=0&idBluetooth=0&bIR=0&bEmail=0&bWAP=0&bJava=0&idRadio=0&bMMS=0&idRingtones=0&sColor=&StandBy=600&TalkTime=600&sFreeText=

Kao najizglednije rjesenje mi se doima jeftina Nokia C1-00 koja cak ima i prednost mogucnost koristenja 2 kartice istovremeno a cijena nove je max 100 KM.
Bukvalno telefon spreman za ultimate survivor :)
 
Ma sto stariji sa manje dodataka, ja imam dvije Nokije N96 i 5800XM, tesko da mogu izdrzati vise od 2 dana, zimi jedva dan kad je bas hladno..
 
SAMSUNG model GT - E1080 na mtel prodajnim mjestima kupis ga za 35 KM dobijes i broj........ a baterija traje 7 dana :D
 
Početnik
olensoner je napisao(la):
Ma sto stariji sa manje dodataka, ja imam dvije Nokije N96 i 5800XM, tesko da mogu izdrzati vise od 2 dana, zimi jedva dan kad je bas hladno..

drzi ih na toplom u gacama:lol::lol::D



sala naravno:icon_exclaim::icon_exclaim:
 

DLS

Početnik
hvala svima na savjetima .. nokie su mi uvjeg bile NO.1 pa cu gledat da uzmem neku dobru bez djidjamidja
 
Top