Kupujem "solidnu muziku"

Kupujem "solidnu muziku"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Alen-dB je napisao(la):
pa druze,navedi fino sta zapravo hoces i do koliko para.
sta god ti se ponudi,tebi ne odgovara.
:icon_exclaim:

Mislim da sam dovoljno i provokativno napisao oglas da bi mi ponuda bude sto veca :icon_smile: da fino to pogledam i razmislim,ima stvari koje mi se i svidjaju ;) ;)
 
Član
pioneer woofer, hifonics pojacalo, pojacalo pored woofera moze gurat i 4 zvucnika, snaga 640W rms-a pojacalo, 400 rms-a woofer, woofer je u jbl-tubi, sve je 100% ispravno, trenutno se nalazi u kolima, koristi se tako da se moze i probat. ako te interesuje cijena, javi se na PP.
 
Član
ma jebe on vas na kraju nece nista kupit , danas svak hoce normalne kutije a on trazi bure:lol::lol:
 
Član
Ma standardno i na kraju ce napisati da mu je iskrsnlo nesto prece il je imao udes i slicno kosto obicno biva i na piku :icon_rolleyes: kazu rezervisi cekas po par dana i na kraju ti tak nes napisu :D :lol:
 
G

GoPlay

http://www.pik.ba/artikal/3150632/jbl-subwoofer-sony-xm-s1-pojacalo-i-kablovi/
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ma standardno i na kraju ce napisati da mu je iskrsnlo nesto prece il je imao udes i slicno kosto obicno biva i na piku :icon_rolleyes: kazu rezervisi cekas po par dana i na kraju ti tak nes napisu :D :lol:

:spam::icon_eek:

GoPlay je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/3150632/jbl-subwoofer-sony-xm-s1-pojacalo-i-kablovi/

hvala ne odgovara ;)

BART je napisao(la):
ma je*e on vas na kraju nece nista kupit , danas svak hoce normalne kutije a on trazi bure:lol::lol:

:spam: advokat moj,ti znas najbolje sta meni odgovara ... :icon_mad: ;)
 
Član
Odgovara li Sony xplod1300w black u kutiji uradjenoj po PSu i tapaciranoj materijalom kao sto je i gepek + kablovi 20mm2 Renegrade sa 60 amp osiguracem ali bez pojacala ..cijena po dogovoru ;)
 
Član
D_cash je napisao(la):
Odgovara li Sony xplod1300w black u kutiji uradjenoj po PSu i tapaciranoj materijalom kao sto je i gepek + kablovi 20mm2 Renegrade sa 60 amp osiguracem ali bez pojacala ..cijena po dogovoru ;)

treba mi i pojacalo u paketu ;),hvala ;)
 
Član
tema je jos uvjek ativna .Posto se tema nemoze edit , stavio bih ovdje i dodao do 150 km sve(tuba,pojacalo i kablovi) nista preko Hvala ! :) okolina sarajevo ima prednost ! ;) :icon_exclaim:
 
Član
jebes ti ovdje raju ja ti napisem za muziku 2 woofera i pojacalo, kazes slikaj ja slikam kazes izmjeri dimenzije ja izmjerim posaljem i ti onda se neudostojis odgovoriti jel odgovara ili ne ignorises moju poruku prodata je davno muzika ali nemoj bezveze levatiti raju
 
Član
xzone je napisao(la):
jebes ti ovdje raju ja ti napisem za muziku 2 woofera i pojacalo, kazes slikaj ja slikam kazes izmjeri dimenzije ja izmjerim posaljem i ti onda se neudostojis odgovoriti jel odgovara ili ne ignorises moju poruku prodata je davno muzika ali nemoj bezveze levatiti raju

znao sam da ce se neko javiti i tako nesto napisat...nikog ne levatim ni .ebem,jedina istina je da jos nisam nasao ono sto mi odgovara,molim na razumjevanju ko hoce da ponudi nek ponudi ko ne nista...hvala :)

vama se ujedno i izvinjavam sto nisam odgovorio.
 
Član
Za 150 KM ne mos vala puno ni birat tolko kosta sam woofer kako treba :icon_rolleyes:

Pojacalo 4 kanala 4x160w , woofer u tubi i kablovi 150 KM + postarina, pasel ti to
 
Član
adi187 je napisao(la):
Za 150 KM ne mos vala puno ni birat tolko kosta sam woofer kako treba :icon_rolleyes:

Pojacalo 4 kanala 4x160w , woofer u tubi i kablovi 150 KM + postarina, pasel ti to

ov je ponuda boli glava :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top