Kupovina VW Bora

Kupovina VW Bora

Član
Zdravo, interesuje me misljenje od vas, danas sam prodo svoje auto pa sam planiro nesto uvesti do ti para, ili nesto malo jace, naso sam u Beligiji ovo, sta mislite vi o ovome ?

http://nl.autoscout24.be/Details.aspx?id=226883972&cd=634944698330000000&asrc=st

Hvala, pozdrav ;):cool:
 
Super Moderator
Moze to bolje! Samo polako nemoj zuriti.. Nije ova nista posebno, pregledaj polako ponavit ce se sutra bolji auto a inace bora je dobar auto
 
Član
U startu izbegavaj Bore sa 116KS, ispod 2001. ... Najbolje ti je da uzmes 101KS ili 130KS, pod uslovom da je Bora uvek bolje opremljena nego ostali modeli na toj platformi iskljucivo gledaj sa climatronicom, boardom i tempomatom, lepo bi bilo da ima senzor za kisu i grejace u sedistima. Opisao sam ti auto koji definitivno nije ovaj sa linka...
 
Legend
I ja bih def bjezao od auta ispod 2002 god prvo zbog norme , drugo ovaj moto i nije se nesto bas pokazao kao pouzdan (prvi PD pa je imao kojekakvih problema)
Kao sto su ti kolege rekle, ja bih cak mozda isao i na 110ks da nije pd jos manje problema ;)
 
Član
deez je napisao(la):
U startu izbegavaj Bore sa 116KS, ispod 2001. ... Najbolje ti je da uzmes 101KS ili 130KS, pod uslovom da je Bora uvek bolje opremljena nego ostali modeli na toj platformi iskljucivo gledaj sa climatronicom, boardom i tempomatom, lepo bi bilo da ima senzor za kisu i grejace u sedistima. Opisao sam ti auto koji definitivno nije ovaj sa linka...

to auto sto si opisao tamo kosta circa 4000 eura. Mislim ono da da valja i da ima originalnu kilometrazu oko 150 tkm
 
Legend
drug ima boru 2001 god 74kw PD auto stvarno super ide mali potrosac, on je sa njom presao preko 50 000 i nikakvih problema nije imao ;) bora je inace fin auto, ima velik gepek, samo nije bas prostrana unutra ;)
 
Legend
Hoce ako je zadnjih 5 godna rikvercom vozio..
najjace mi je kad ljudi kupe a6 2.5tdi 2002 godina i presao 120 hiljada..
jest al u funtama..
 
Član
ima ima druže, smao sto se to masno mora platit, ja sam našao astru g 2001 godina sa 23 xxx km, cijena tog auta je bila oko 7000 €
i auto je bukvalno novo , tačke nigdje nema, unutra neki svijetli enterijer, ide na bijelo, ma ko da niko nije sjeo u nju ;)
 
Super Moderator
Ma da je bogdom u funtama..
Hoce naci drug al 2003 2004, i ta bi bas skupa bila, ove starije tesko sam manjom kilometrazom naci a i ako nadje opet ce biti precjenjena.. Ja sam nedavno imao 2.0 2004 godinu i eto presla je nekih 170k km i trebalo je cainit ne znam za koliko je otisla mozda 6000
A da je bila diesel tesko bi mi bilo povjerovati u tih 170k km.. Mada sve je moguce al opet je to rijetkost jer je bora rentabilno i dobro auto kao i golf i vani se to puno voza.. Ja sam imao c klasu, 2008 godina a vec okrenula 240000km
 
Član
romane imas li koga na carini da mi moze provjerit koliko bi me dosao porez za ovu sesticu, hocu je na bosanske table prebacit

sorry za off
 
Član
Dobro sve pregledaj. Pokušaj da bježiš od ovih iz uvoza sa malo kilomtara i povoljnom cijenom. Većina ih je satrana. Ako se proračunaš malo bolje bi bilo uzeti benzince. Pouzdani su, jeftiniji za kupiti, ne troše mnogo, sigurno su prešli manje kilometara, jeftinije je održavanje i manji troškovi mogućih kvarova.
 
Top