Kupovina passat 2.8 v6 automatic !?

Kupovina passat 2.8 v6 automatic !?

Legend
Eh ovako, drug hoce da uzme passat, amerikanac, 2.8 v6 automatic, 2001 god, od opreme ima dosta..
uglavnom, sta me interesuje je sljedece, kako su se pokazala ova auta, sta su im mane i je li ima nekih bas ociglednih "felera"
kako se ti amerikanci ponasaju na nasem gorivu, malo me brine elektronika kod amerikanaca, cuo sam da dosta toga ne pase, koje su u biti razlike u odnosu na europske vwe ?

unaprijed hvala
 
Početnik
Cak na nekim modelima ti nisu isti ni blatobrani i sil tj limarijski dijelovi.Ja bi izbjegao da sam na njegovom mjestu jer prije je se to uvozilo bez ikakve homologacije i slicnih stvari. ;)
 
Član
imao sam 1,8t neka lampica od goriva je stalno blinkala, piste nenormalno ako su otvorena vrata, nisi pojas svezo, i sl gluposti,. razlika je bila i u disk plocicama nisu mogle sa euro 1,8 jer su malo vece,. pa je se cekalo da stigne postom,.
koliko sam primjetio dosta su udobniji meksi,., opruge i amortizeri su razliciti od euro modela,.,
i da ako mu je sat u miljama nece moc proci tehnicki moras mijenjat sat da budu km/h a to je nesto skupo ovo mi je rekao tip nakon sto sam mu prodao auto,., tip je ugradio kod radica plin i eno ga jos uvijek vozii se
mjenjac je automatika nikakvih pr nije bilo a nema ni sada
 
Član
U mene je passat amer 1.8T motor 04. godiste. dosad ovo potrosnih stvari je sve pasalo sa europskog. mislim da su samo izmisljene price za te dijelove. neka se ne brine i neka kupi;)
 
Član
ja sam htio kupit passata 2002 2.8 30V od audija je taj motor kakol vec isto za americko trziste od opreme ima sve
automat navigacija komande na volanu audio sistem kozna sjedista grijanje sve el . ma sve od opreme . . i kako sam se raspitivao za dijelove ne pasu mu od EU modela svi su dijelovi siri za 5mm il tako nest za odrzavanje skup taj motor i svesta nesta tako da sam odustao . . mogao sam ga uzeti za nekih 9500 KM

pozz
 
Član
Ja prodao liku nove sportske amortizere prednje od eu passata 5+ i on ih postavio na amerikanca passata 5+ bez problema, takodjer i opruge sportske je stavio sa eu passata i gledajuci prednji trap po izgledu je potpuno isti kao i na eu passatu, radi se o V6 passatu. Isto sranje drugo pakovanje.
 
Legend
danas smo gledali auto
auto je jeftino poprilicno, stim da je poprilicno i zapusteno, trap i potrosni dijelovi na motoru (remenje , filteri, ulja) oko 700, mjenjac malo pusta na semeringu i to je nekih cca 500, auspuh se komplet treba odradit, neko ga je nazad zakacio na neki trotoar i od katalizatora od kraja se usinuo skroz, pa bi se to moralo ispravit, trebalo bi stavit plin, ugl auto je nekih cca 6500, i jos nekih 3000 da se ulozi u njega..

danas smo bili kod majstora, ne znam, motor me nije impresionirao, jedino zvuk, sto se tice performansi, mjenjac ga je ubio totalno..

ostalo je jos da razmislimo malo, ugl moze lock na temu
hvala Vam svima na odgovorima
Lijep pozrav
 
Top