Kupovina automobila

Kupovina automobila

Član
Ovako imam u planu da nabavim sebi novog ljubimca.Potrazivanje sam sveo na tri vozila Audi A6 (2007) Audi A4 B8 (2008) i BMW E60 M optik... (2007)
Ako neko ima iskustva sa ovim automobilima neka postavi neke informacije u vezi servisa, velikog ili malog, stranicu na kojoj se mogu pogledati podaci o izdrzljivosti, kvarljivosti i sl.

Iskljucivo razmisljam o dieselu i manuelnom mjenjacu, snaga motora mi i nije pretjerano bitna svi se krecu od 140 ks pa navise sto mi je u principu i dovoljno.
 
Član
od tih što si naveo A4 ti najbolji izbor jer je za duplo jeftiniji za održavati od te dvojice ;)
 
Član
ja ti imam b7 sa motorom 1,9 85 KW uvezen iz Njemacke prije 2 mjeseca presao 100 hiljada potrosnja je 6,5 i nema sanse manje ko kaze laze sam sebe,radjen veliki servis u Nipex-u cca 640 KM, mali servis ti je negdje oko 250 KM, auto sam po sebi je bombonica ....
imas tople preporuke sto se tice Audija....
 
Član
ja ako bi minjao išao bi na b8 , on je meni stvarno najatraktivni, takođe bi ganjao jači motor od 140ks, ostale podupirači kako te volja ja to plaho nebendam... auto je stvarno mjera tako da osim felgi i neki sitni s dodataka nebi imao šta da radiš :)
 
Top