Kupovina automobila..

Kupovina automobila..

Član
Pozdrav raja zelio bih da promijenim auto budzet mi je nekih 11K tako da sam u nedoumici, razmisljam izmedju golfa 4 i seata leona.Pozitivna iskustva,negativna odrzavanja,servisi,imam jednog na umu iz bijeljine je, ako neko od forumasa zna momka koji je prodaje pa da je on pogleda plaćam piće..
http://www.pik.ba/artikal/1590879/seat-leon/

Hvala
 
Član
ovaj ti je leo neki dan bio u zavidovicima, bas sam ga dobro zagledao, vani je dobar,to je ono sto sam ja vidio, vidi se da ga je radio neko sa ukusom
edit: ja bih prije ovo nego G4, iz puno puno razloga:D
 
Član
Ma i ja bi radije leona nego G4 ali eto ne znam da li je sada isti motor njemu kao G4 kakav je za odrzavati ti redovni servisi i veliki servis.Mane sta su mu,sta treba dobro pogledati znas kako je kada kupujes auto kada das pare mozes se slikati:icon_cry:...
 
Ja npr. da uzimam nebi ovog Leona nikako jer ko radi jos chip a da cuva auto zna se kako se ta auta vozaju prije bi isao na varijantu da sam sebi sredjujem nego vec napucano da uzimam i onda da proklinjem onog ko ga napravi ;)
 
Član
Po meni nije lošpe auto za 11... KM, svakako meni bolji od G-IV.
- manjak unutrašnjost, ofucan djeluje i siromašan,
+ 2002 god, felge MAM, chip-nije by "meho"(kučna varijanta), body Top sport-FR
 
Član
TaBa je napisao(la):
Po meni nije lošpe auto za 11... KM, svakako meni bolji od G-IV.
- manjak unutrašnjost, ofucan djeluje i siromašan,
+ 2002 god, felge MAM, chip-nije by "meho"(kučna varijanta), body Top sport-FR

Unutra je sazrio da ga neko pere tri dana da ne izlazi iz njega oprema nije nesta al vadi ga taj vanjski izgled i ocuvanost kako se moze vidjeti na slikama.
 
BHT Ovisnik
nije on isfucan samo je materijal takav da se prlja,nista strasno,dubinsko 50-ak km i miran si,meni leon mnogo ljepse izgleda od golfa,a koliko znam podvozje i ostalo je sve isto
 
Član
Sve kao u golfa4 mislis,ma i meni je se svidio pravo samo kada bi se neko javio iz Bijeljine mozda zna covjeka i da se malo raspita oko vozila slike su jedno live je drugo.
 
Nemoj uzimati auto po svaku cijenu radi izgleda, i ovog iz oglasa i općenito. Gledaj u kakvom je stanju motor, mjenjač, lamela, ipak je pojačavan a sigurno zbog gaženja. Auto fino izgleda, ali možda se takav samo čini... ;)
 
Član
Zvao sam tog covjeka veliki servis radjen u Njemackoj prije 5000 kilometara, turbina promijenjena,i jos neke sitnice disk plocice.Pa bas bi volio da ga tamo neki forumas vidi jer sada gaziti za bijeljinu i doci tamo on kanta i opet se vracati mislim jebo gorivo nego patnja 7-8 sati voziti.
 
Član
Lim je bitan, motor je potrošni materijal!
Svakako nečeš ga uzimati a da nevidiš u kakvom je voznom stanju.

Porschefan: mlađi brat mi vozi seata ibizu 2001 god, 110ks, zakucanu na novim felgama i gumama 195/40/16, mapiran od strane talijanske kuće, svaki nov dio je na autu, od vakum crijeva, ventila turbine, čišćenja iste, servisne itd.,a nije predstavljen na forumu. Clan .nOkE nas vrlo dobro zna.
Sta hocu reci... jel to treba da znaci da od takvog auta treba bježati?, jer ima chip (forsiran je 100%), ("zakucan je sigurno su kugle krajnice i letva u k... ") a nije predstavljen na forumu???
 
Nema forum veze s tim. Ne znam je to neka tvoja pobuna ili...?
Dobro znaš kakvih auta ima na tržištu i na cestama. I bi li ti kupio auto od nekoga koga ne znaš smo na lijepu riječ :icon_question:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Nema forum veze s tim. Ne znam je to neka tvoja pobuna ili...?
Dobro znaš kakvih auta ima na tržištu i na cestama. I bi li ti kupio auto od nekoga koga ne znaš smo na lijepu riječ :icon_question:

Nekontam "pobuna", nadovezujem se na tvoje mišljenje od ranije, gdje si naveo " cim je čipovan mora da je forsiran"-u tom smislu.
Znam sve šta se voza, i navozo sam se svega, a pri kupovini neslušam nikog, prvo gledam lim i unutrašnjost auta pa tek onda vozne karakteristike-motor-uz prisustvo majstora kojem vjerujem.
 
Član
TaBa je napisao(la):
Lim je bitan, motor je potrošni materijal!
Svakako nečeš ga uzimati a da nevidiš u kakvom je voznom stanju.

Porschefan: mlađi brat mi vozi seata ibizu 2001 god, 110ks, zakucanu na novim felgama i gumama 195/40/16, mapiran od strane talijanske kuće, svaki nov dio je na autu, od vakum crijeva, ventila turbine, čišćenja iste, servisne itd.,a nije predstavljen na forumu. Clan .nOkE nas vrlo dobro zna.
Sta hocu reci... jel to treba da znaci da od takvog auta treba bježati?, jer ima chip (forsiran je 100%), ("zakucan je sigurno su kugle krajnice i letva u k... ") a nije predstavljen na forumu???

Jel ti brat zadovoljan sa seatom mislim nakon svih tih podesavanja, jer kako ja znam da cipovi koji su kvalitetni vise pomazu motoru nego sto odmazu a kod nas kakvi su putevi da vozis na 14" kugli i krajnica i lezajeva ko u prici promijenis.
 
Top