Kupovina Auta iz Nemacke!!

Kupovina Auta iz Nemacke!!

Član
druze evo trazim ovu tvoju temu,gledao sam je onaj dan kad si postavio,vidim trazis lagunu,evo ti jedan savjet ako moze da se tako nazove,moj prijatelj je prije manje od mjesec dana kupio tu lagunu kao sto i ti hoces,juce se vracao s faksa,i u vracama kod zenice se zapalila,izgorila turbina i uhvatilo mu instalacije,ne znam sve u detalje sta je,odvezli smo je u kakanj nekom covjeku,,,i ovu je on uvezao iz njemacke,moj ti je savjet da ne ides na taj motor 2,2,,onaj 1,9 dci je puno bolji;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
druze evo trazim ovu tvoju temu,gledao sam je onaj dan kad si postavio,vidim trazis lagunu,evo ti jedan savjet ako moze da se tako nazove,moj prijatelj je prije manje od mjesec dana kupio tu lagunu kao sto i ti hoces,juce se vracao s faksa,i u vracama kod zenice se zapalila,izgorila turbina i uhvatilo mu instalacije,ne znam sve u detalje sta je,odvezli smo je u kakanj nekom covjeku,,,i ovu je on uvezao iz njemacke,moj ti je savjet da ne ides na taj motor 2,2,,onaj 1,9 dci je puno bolji;)

Citao sam po forumima da im lako moze da crkne turbina i da im je isto problem dali je pumpa goriva ili neki deo pored pumpe da i on zna brzo da crkne.ali da se zapali:icon_sad:

Uglavnom hvala ti za savet. danas cu da vidim za tu 1.9 130 konjica :cool:
 
i 1.9 ima problem sa turbinom :icon_sad:

dobro ti razmisli jos jednom,ta auta su lijepa,privlacna,udobna,ima dosta opreme,ali cijene su im spale katastrofa...tako da,meni tu nesto smrdi :icon_rolleyes:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
i 1.9 ima problem sa turbinom :icon_sad:

dobro ti razmisli jos jednom,ta auta su lijepa,privlacna,udobna,ima dosta opreme,ali cijene su im spale katastrofa...tako da,meni tu nesto smrdi :icon_rolleyes:

kako sam ja cuo cene su im opale zbog problema sa elektronikom(kod modela pre 2005god.) onda sto je francuz pa im je cena niska i valjda sto je izasao novi model.

A opet sam cuo da su posle 2005 svi problemi reseni.i opet 1.9 dci od 120ks ima problema sa turbinom,ali zato ja namerno i ocu ovu sa novim motorom.lagune II b je ubacen 1.9dci sa 130ks(to jeste novom turbinom) :icon_biggrin:

A i opet meni to auto nece sigurno preci vise od 20.000km godisnje jer ce mi to onda biti 3 auto u garazi :123:
 
Top