Kupovina Auta iz Nemacke!!

Kupovina Auta iz Nemacke!!

Član
Planiram da uvezem iz Nemacke Lagunu II b (redizajniranu) znaci ne sratiju od 2004god.
E sad treba mi savet oko oglasa,to jest jel moze neko da mi okaci link nekih auto placeva iz minhena ili okoline. Hvala unapred.:cool:
 

MTR

Član
do koliko para hoces Lagunu ? koji motor : 1,9 dCi ili 2,2 dCi , ima ih gore od 2400 do 3000 EUR samo ne ocekivaj malu kilometrazu , ispod dvjesta nema :D
 
Član
MTR je napisao(la):
do koliko para hoces Lagunu ? koji motor : 1,9 dCi ili 2,2 dCi , ima ih gore od 2400 do 3000 EUR samo ne ocekivaj malu kilometrazu , ispod dvjesta nema :D


ej sad da nema nista ispod 200k:icon_cry:

a ja taman mislio na kenu do 150max.:icon_confused:

zanimaju me znaci te redizajnirane 1.9 120 ks ili 2.2 dci 150ks
 
Ma sta fali ako je 200,000, za te pare se isplati uzeti, a bolje i kod njih 200 da je presla, nego kod nas tih 150 :D
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ma sta fali ako je 200,000, za te pare se isplati uzeti, a bolje i kod njih 200 da je presla, nego kod nas tih 150 :D

Ma nek i bude skuplji ali da i vredi :lol:

Treba mi novije auto:icon_smile:

Zato vas moli ako znate neki plac iz Minhena ili okoline:icon_biggrin:
 
Član
To sto ljudi kazu da neces naci ispod xxx xxx kilometara ne znaci nista. Svako malo izleti negdje nesto i naravno proda se u kratkom roku, zato malo strpljenja i surfaj netom.

Zasto ce ti linkovi placa u njemackoj, ukucaj mobile.de odredi grad i radius pretrage i trazi.

Ako ti bude trebao broj za raspitati se oko uvoza i naravno posrednik za uvoz javi na PM .

P.S. zasto lagunu ne trazis u Franciskoj? Puno jeftinije ce te izaci
 
Član
Imam prijatelja iz minhena koji mi je moze dovesti.;)

a problem je sto neznam nemacki:icon_rolleyes:

BWT mislim da sam nasao jednu ovde kod nas koja mi je zapala za oko,jeste da je 2003 ali je presla samo 120 i ima PRIVILEGE opremu ;)

a i cena mi je pristupacna pa cemo videti ovih dana sta ce biti od toga:icon_biggrin:

uglavnom hvala pa pomoci:icon_smile:
 
Super Moderator
ta kod nas 120 00 vjerovatno samo pise da je toliko presla
ako nema servisnu knjigu i svu historiju nemoj bas vjerovati da je presla tako malo ;)
 

MTR

Član
allroad je napisao(la):
ta kod nas 120 00 vjerovatno samo pise da je toliko presla
ako nema servisnu knjigu i svu historiju nemoj bas vjerovati da je presla tako malo ;)

blagodarim :D

taman sam to htjeo da napisem , sve i jedna Laguna koju sam obilazio u Njemackoj ( a obisao sam ih mnooooogo ) nikad nije imala ispod 200 , prosjek 250000 km , 1,9 dCi je OK motor , ovaj 2,2 dCi u 90 % slucajeva ima problem sa diznama,turbinom,EGR ventilom , sam popravak u BiH gdje god da radis nije ispod milje mara .

Jedino ako kupujes od prvog vlasnika moze da bude ta kilometraza , a ove iz uvoza je lako provjerit i prema cijeni mozes saznati gdje je vozena .

1. Provjera brifa : u brifu su ti upisani svi prosli vlasnici , ako je prvi vlasnik leasing kuca ili neka firma garant je nafatala preko 250000 km , i naravno ta auta su 2003-2004 oko 2500 EUR
2. Ako ti je prodaje prvi vlasnik , a auto je pomenutog godista , nema sanse da ti je da ispod 4000 EUR .

Eto , ukratko , nadam se da si skontao ;)
 
Član
Ej fala ti na informacijama.Pomoglo mi je dosta ;)

Upravo sam dobio informaciju da je ovaj drugar nasao u jednom salonu u minhenu 2007 god. 1.9 dci 130 ks znaci redizajnirana sa full opermom i predjenih 56.000km (sa garancijom na kilometrazu) sa servisnom knjizicom i cena 5.000evra :icon_smile:

E sad on moze da mi je doveze ove sedmice,sad me samo zanima u vezi uvoza koliko moze da kosta :icon_question:

allroad je napisao(la):
ta kod nas 120 00 vjerovatno samo pise da je toliko presla
ako nema servisnu knjigu i svu historiju nemoj bas vjerovati da je presla tako malo ;)

lik mi je rekao da ima servisnu knjizicu i da ima garanciju na predjeno kilometrazu,i kaze da mozemo da vozim na proveru u servisu.

ali joj je cena 15.000km:icon_confused:
 

MTR

Član
ako je taj nasao za te pare jos u salonu nek je odmah plati , docu ja po nju :lol:

2007 , nema u bogu ispod 6000 EUR
 
Član
MTR je napisao(la):
ako je taj nasao za te pare jos u salonu nek je odmah plati , docu ja po nju :lol:

2007 , nema u bogu ispod 6000 EUR



:lol::lol::lol:

de ti meni reci koliko cu morati onda da dodam jos para da bi je dovezao kod nas :prikolica: :icon_question:
 

MTR

Član
dje si bio neki dan , mogao sam te usrecit sa Pezonjom 407 , 2007 godina ,

a ta bi te izasla ........ pa dodaj na cijenu jos 30 %
 
Član
MTR je napisao(la):
dje si bio neki dan , mogao sam te usrecit sa Pezonjom 407 , 2007 godina ,

a ta bi te izasla ........ pa dodaj na cijenu jos 30 %

30% mi odgovara :cool:

gledao sma par 407 ali su mi bile preskupe :icon_confused:
 
Top