kraj mog golfa

kraj mog golfa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
mislim nije bas skroz kraj, ali eto danas me kuja razvali, i to pofino, od limarije nije nesto puno, samo blatobran, ali zato moram promijenti kompletan prednji desni trap, ako ko ima viska  polovnoh dijelova bio bih zahvalan.:D
sreca je sto nisu krakovi nigdje otisli, i solja je ostala nepomaknuta, bar se nadam a o vise detelja sutra.
i naravno ono ko je kriv, ispocetka sam mislio da je njena krivica, ali kad je dosla murija, i objasnili mi da nema znaka i da po pravilu desne strane sam ja kriv, a nisam se mogao dogovoriti jer je zena bila swedske, i neko je strano osiguranje.
elem murija mi je izasla u susret tako sto moram platiti min kaznu od 300KM, i dobio sam 30 dana zabrane upravljanja, i kazneni bod
 

IGY

Član
p.s. zna li ko kako se krecu po otpadima cijene, hitno mi je, znaci
lafeta, kugla krajnica, glavicina, poluosovina, amortzer, i tako to da znam okvirno koliko bi me to doslo, znaci komplet trap desni
 
Putovanja.ba
Administrator
U jebote, steta jarane, e nek je ziva glava, sad kad popravis definitivno ga prodaj.
 

IGY

Član
jeste, to je ta cesta, a sad cu ga definitivno prodati, ima jedan gti ako Bog da upali sa ful opremom
 

IGY

Član
gogg je napisao(la):
steta drug...imam ti ja limara dobrog ako ce ti to pomoci ;)

hvala ti puno, ali imam ja te raje na pretek, a vec je auto kod jednog, pravo dobrog, i nadam se da ce biti gotov do ponedeljka
 
Član
steta prodaji odma poslije prvog odma leti drugi sam sam se uvjerio steta golfa jbg das para bruku na njegas i na kraju slupas
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top