Koža/eko koža - gdje kupiti?

Koža/eko koža - gdje kupiti?

Član
za nebo ima poseban materijal ima kod sabica u gracanici 6 km dodje metar nesto na fazon brusene koze samo tanej a druga strana glat da se mze ljepit sa njom se moze isto i tapacirunzi radit, a koza skupa dodje mogu provjerit cjene, eko koza ide od 7 pa do 12 km za tapaciranej najbolje uzet ono sa strecom sto se razteze da lakse tapacira ima u doboju se kupit mogu isto vidit gde ima jos, sta god treba oko materijala tu sam
 
Član
Eko koza i slicni materijali ima da se kupi u Hrasnici, u Sinkro doo prodavnici koja im je u sklopu proizvodnje valjda. Ja sam kod njih kupovao eko kozu i presvlacio tapacirunge, a cijene su razlicite, npr. ja sam oko 10 KM placao m2.
 
Član
za nebo ima poseban materijal ima kod sabica u gracanici 6 km dodje metar nesto na fazon brusene koze samo tanej a druga strana glat da se mze ljepit sa njom se moze isto i tapacirunzi radit, a koza skupa dodje mogu provjerit cjene, eko koza ide od 7 pa do 12 km za tapaciranej najbolje uzet ono sa strecom sto se razteze da lakse tapacira ima u doboju se kupit mogu isto vidit gde ima jos, sta god treba oko materijala tu sam
hvala dario hajd provjeri pa nam javni koliko sta pa da to dobavimo nekako da se sta radi:cool: pozzz
 
za nebo ima poseban materijal ima kod sabica u gracanici 6 km dodje metar nesto na fazon brusene koze samo tanej a druga strana glat da se mze ljepit sa njom se moze isto i tapacirunzi radit, a koza skupa dodje mogu provjerit cjene, eko koza ide od 7 pa do 12 km za tapaciranej najbolje uzet ono sa strecom sto se razteze da lakse tapacira ima u doboju se kupit mogu isto vidit gde ima jos, sta god treba oko materijala tu sam

Imal' gdje na netu taj iz Gračanice da se može kontaktirati, potrebna mi je tačna informacija cijena po kvadratu?

Ima li još neko da zna kakvih informacija?
 
Član
Da ne otvaram novu temu , trazim kozu neku dobro jaku sivu , kao u passata 5+,BMWa nekih , vidio sam i u skodama dodje ta nijansa sive , pa ako neko ima neki kontakt broj neka javi!!

Hvala
 
Član
Imate Mahira iz Doboja na forumu on drži radnju koja prodaje sve vrse kože i eko kože kontaktirajte njega
 
Top