komp tuning

komp tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nedavno sam komp tuniro :D dosadio mi onaj stock izgled pa uradio neke prepravke,
Ofarbana maska u plavo slična boja kao na mojoj Fabiji a jedan dio maske presvuko crnom sjajnom folijom,uradio sam flejmove na bočnoj stranici i iskružio sam otvor na njoj i ugradio staklo (nije bilo plekisagasa nabaviti) , nisu mi se sviđali oni razbacani kablovi u kompu pa sam sve pospremio sakrio ih vidi se ih sasvim malo ,izbacite sve napred
plastike i flopy uređaj,DVD uvučen u kućište oko 3cm da izgleda ljepše i prepravljena vrata od DVD,postavita mrežica napred umjesto oni plastika i flopya,
preko usb i audio ulaza izlaza postavita mrežica koja se otklapa , ugradio sam i osvjetljenje sa prekidačem sve su led diode, u DVD plavo osvjetljanja cjela vrata kad se otvore, osvjetljno unutra cjelo kućište isto plava boja,osvjetljena plavo cjev na bočnoj stranici koja ide na cooler od cpu, urađeno i bjelo osvjetljenje ispod kompa sl. ko neonke ispod auta...
Napred je sve mrežica pa zrak može ulaziti nema prašine u kompu to me je začudilo mislio sam da će uvlačiti dosta, nema kablova ko prije unutar kućišta pa je protok zraka bolji...

kućište je Foxconn evo kakvo je bilo stock

foxconn_case.jpg




slike su malo lošije ovdje nije bilo flejmova njih sam uradio kasnije,

bb396e6c.jpg


798fb712.jpg


f37bf80f.jpg


6f9e6cbd.jpg


c6746c56.jpg



i onda uradio flejmove

image-AA58_4BA76B7D.jpg


image-DF8F_4BA76B7D.jpg


image-B386_4BA76B7D.jpg



image-04DB_4B0028FA.jpg


image-00AD_4B0028DA.jpg
 
Član
koliko košta plexiglas?:icon_smile:ja hoću da kompletnu stranicu uradi u plexiju i da dijelove koje neću da mi se vide ofarbam u crno:icon_smile::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top