Koji HU koristite ???

Koji HU koristite ???

Koji HU trenutno koristite

  • Alpine

    Votes: 36 14,0%
  • Pioneer

    Votes: 47 18,3%
  • Sony

    Votes: 74 28,8%
  • JVC

    Votes: 22 8,6%
  • Koristim multimediju

    Votes: 7 2,7%
  • Kasetas

    Votes: 15 5,8%
  • Drugo

    Votes: 39 15,2%
  • Kenwood

    Votes: 17 6,6%

  • Total voters
    257

IGY

Član
Ajde da vidimo koji HU vam je trenutno u autu, koliko ste zadovoljni sa njim, da li bi ga mjenjali i zasto?
Sta bi volili da imate u skorije vrijeme ?

Evo da probijem led
kod mene je Alpine 9855R + iPod 80 GB
prezadovoljan sam sa obadvije komponente, ne zelim ih mjenjati bar ne u skorije vrijeme, ono sto bi moglo poslije ovoga doci je nesto od multimedije by Alpine

Eh sad ono sto mi valja kod ovog HU je to sto ima mnostov opcija za podesavanje zvuka i kvalitete istoga, motorizovana plocica, glide touch, itd
 
Član
RE: Koji HU koristie ???

jvc avx1 dvd player, mjenjo bi ga samo zato sto ne cita divx, sa ostalim svim sam i vise nego zadovoljan ... igy de ispravi taj naslov j*em te nepismena :lol: ...
 
RE: Koji HU koristie ???

Koristim Alpine, trenutno model 9855 i sasvim sam zadovoljan, do sada imao i Sonya, i Pioneera i JVCa itd, da ne nabrajam modele jer ih ima brdo.. al Alpine je Alpine.. :cool:
 
Član
Pioneer 6000mb ( mislim da je ta oznaka ) i sluzi vec skoro vise od godinu ipo sasvim dobro, ni jednog problema ( puj, puj, da se ne ureknem ) ;)
 
G

GoPlay

Alpine ida x303 + 8GB stick ( sve stane sta ce mi vise)
jos uvijek ga upoznajem kako sta radi i funkcionishe :)
puno opcija koje Josh nisu upotrebljive kad se upotpuni sve onda cu znati :p
jako kvalitetan zvuk cak i na fabrickim zvucnicima :D
 
Član
Jbg, serijala je kod mene, nista spec. Clarion CD + CD sa 6 diskova pozadi! Dosta dobro za auto ove klase!
 
Član
Pioneer DEH-P4800MP, veoma dobar HU, jako brzo učitava CD-e (svih audio formata) i nikad do sada nije preskočio bez obzira kakvo smeće da ubacim u njega. Gulim ga od kraja 2006. i nikad sa njim problema, jedino što mu fali srednjih tonova da pjevač dobije malo "hlj*a" u glasu... :D
 
Član
Pioneer, eto zaboravio koji tacno, mislim deh 4xxx nesto, radi sasvim solidno, cita sve zivo veoma brzo, a plocica je svasta prezivjela( kuc kuc). Najveca mana je ta sto nema ni usb ni aux ulaz...I nema mogucnost da prilikom prikazivanja duzeg imena pjesme, ono pokaze pola imena pa pomakne ulijevo i pokaze ostatak.
 
Top