Kojeg golfa uzeti?

Kojeg golfa uzeti?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam tdi u audiju svom koji je isti kao u golf IV...90 ks..solidne performanse..malo trosi..nije kvarljiv...sve najbolje ...
 
Član
nemoj niposto uzimati 1,4 jer je stvarno preslab a golf IV zahtjeva puno jaci motor zbog svoje karoserije uzmi tdi neces se pokajati
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Ja bih da sam na tvom mjestu uzela 1.8 turbo,ali posto si ti izbor sveo na ova tri onda TDI.



evo najpametniji prijedlog do sada 1.8 T :icon_twisted::icon_twisted:

usput vidio sam te u petak oko 20 i 10 prolazila si pored Vranicinih nebodera ako se ne varam ? :cool:
 
BHT Ovisnik
sad sam vozao od tetka novog tourana 1.9 tdi 105ks,fino ide(bar meni poslije obicnog dizla i 1.6 benzinca) tako da bih ja tdi-a:cool:
 
Član
GTi Dream je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Ja bih da sam na tvom mjestu uzela 1.8 turbo,ali posto si ti izbor sveo na ova tri onda TDI.



evo najpametniji prijedlog do sada 1.8 T :icon_twisted::icon_twisted:

usput vidio sam te u petak oko 20 i 10 prolazila si pored Vranicinih nebodera ako se ne varam ? :cool:

sinoc jel???
Ako je sinoc to je bilo skoro 9 sati,kada sam isla po dragog na posao!!!
 
Član
TDI ce uvijek bolje drzati cijenu i potrosnja je niska naravno, 1.4 niposto ne uzimaj jer to je falican motor niko se nije usrecio sa njim , a sto se tiche tog 1.6 pogledaj kakava je oprema jer ja mislim da je najvazniji faktor kod kupovine auta uzitak u voznji pa ako je velika razlika u razini opreme izmedji 1.6 i TDI-a (u korist 1.6) ne bi bilo loshe uzeti tog benzinca a ako je slicna oprema TDI def;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top