Ko prodaje folije stakla

Ko prodaje folije stakla

Član
@Dejan 16v
Naveo si da hoćeš sam da lijepiš, dobio sam u nekoj kompezaciji koji metar lumar folije, sam bi polijepio isto gledao sam par vide na yutubetu kako rade pa ako možeš koji savjet vezano za lijepljenje folije.

Čim očistiš stakla?
Prilikom lijepljenja jel ide samo voda ili neki mix?
Jel radiš grijanje folije...
 
Administrator
^ koristis sampon i vodu. Idi na pijacu pa kupi sebi 5 KM rolna folije i vjezbaj. I kad se izvjezbas onda radi sa llumar-om. Znaci u spricu par kapi sampona i vjezbaj.


Ako vas ima zainteresovanih za group buy za Global-ovu foliju ja vam mogu nabaviti pa poslati za Sarajevo. O cijenama bi bili informisani za koji dan i o procentu folije.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
^ koristis sampon i vodu. Idi na pijacu pa kupi sebi 5 KM rolna folije i vjezbaj. I kad se izvjezbas onda radi sa llumar-om. Znaci u spricu par kapi sampona i vjezbaj.


Ako vas ima zainteresovanih za group buy za Global-ovu foliju ja vam mogu nabaviti pa poslati za Sarajevo. O cijenama bi bili informisani za koji dan i o procentu folije.

Javi nam onda!;)

aServis je napisao(la):
@Dejan 16v
Naveo si da hoćeš sam da lijepiš, dobio sam u nekoj kompezaciji koji metar lumar folije, sam bi polijepio isto gledao sam par vide na yutubetu kako rade pa ako možeš koji savjet vezano za lijepljenje folije.

Čim očistiš stakla?
Prilikom lijepljenja jel ide samo voda ili neki mix?
Jel radiš grijanje folije...

Evi pionir ti je fino objasnio, staklo dobro odmastis ocistis srestvom za staklo, iskrojih foliju blago naprsces prskalicom napravis sapunicu od ferja ili slicno i lagano spartlom istiskujes vodu i grijes fenom...
 
Član
evo od mene jedan savjet, posto znam da si u tim vodama pa ces to lako nabaviti, nemoj nikakvim plastikama istjerivat vodu ispod folije, jer ce se isparat, na prvi pogled nece, ali vremenom ce se pojavit vjeruj mi
nadji one rukavice, bolnicari sto koriste, njih navuces i lagano prstom istjerujes vodu
zalijepio sam X folija, i to je sigurno najbolja metoda koju sam koristio;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
evo od mene jedan savjet, posto znam da si u tim vodama pa ces to lako nabaviti, nemoj nikakvim plastikama istjerivat vodu ispod folije, jer ce se isparat, na prvi pogled nece, ali vremenom ce se pojavit vjeruj mi
nadji one rukavice, bolnicari sto koriste, njih navuces i lagano prstom istjerujes vodu
zalijepio sam X folija, i to je sigurno najbolja metoda koju sam koristio;)

To ili, onu filcanu spartlicu!
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
evo od mene jedan savjet, posto znam da si u tim vodama pa ces to lako nabaviti, nemoj nikakvim plastikama istjerivat vodu ispod folije, jer ce se isparat, na prvi pogled nece, ali vremenom ce se pojavit vjeruj mi
nadji one rukavice, bolnicari sto koriste, njih navuces i lagano prstom istjerujes vodu
zalijepio sam X folija, i to je sigurno najbolja metoda koju sam koristio;)

To ili, onu filcanu spartlicu!

moze i to, ja sam probavao nema sta nisam, ne izgrebe se folija na oko, ali kroz vrijeme se pokazu risevi, i onda je to ruzno stvarno
rukavice su mi se pokazale najboljim rjesenjem:icon_smile:
 
Član
Gdje da nabavim rukavice :icon_smile:

a da navučem rukuavicu preko onog skvidžija :icon_smile:
 
Član
mozda imas te rukavice i u prvoj pomoci:icon_biggrin:
ja sam ih odatle crpio:lol::lol:

a imas i u apoteci;)

prednost te rukavice je sto je potpuno njezna, nece ostetit ni najnekvalitetniju foliju, a radis rukom, znaci osjetit ces svaki baloncic od vode, tako da ces to s lakocom istjeravat

ako se odlucis sam da radis nemoj stavit previse deterdzenta u vodu, samo malo treba
time dajes masnocu i lakse je radit

ako stavis puno deterdzenta na staklu ce se pojavit muzge, da se tako izrazim
i onda kad se osusi bit ce hamelja, cak i ako je folija preko;)

to su moja iskustva
neka i drugi clanovi napisu svoja:icon_smile:
 
Član
Šalio sam se za rukavice ima ko u priči tih rukavica... nego gledao sam na tubetu neke snimke prilikom lijepljenja koriste i soluciju alkohola sa vodom nakon centriranja foloje sa solucijom vode i sapuna onda koriste to sa alkoholom jel neko koristio tu opciju..

I možda malo glupo pitanje, prilikom pripreme stakal ljudi to peru kao da su u tuš kabini :icon_smile: jel ona voda prolazi dole hoćel šta pojebati ipak ima tu elektornike i sl osjetljivih stvari...
 
Član
aServis je napisao(la):
Šalio sam se za rukavice ima ko u priči tih rukavica... nego gledao sam na tubetu neke snimke prilikom lijepljenja koriste i soluciju alkohola sa vodom nakon centriranja foloje sa solucijom vode i sapuna onda koriste to sa alkoholom jel neko koristio tu opciju..

I možda malo glupo pitanje, prilikom pripreme stakal ljudi to peru kao da su u tuš kabini :icon_smile: jel ona voda prolazi dole hoćel šta pojebati ipak ima tu elektornike i sl osjetljivih stvari...

ajd me zaracunaj u taj jedan komad folije i ja cu ti pokazat kako se lijepi kad dodjem u Tz za vikend:cool::cool::cool:

btw da ne spamamo covjeku, sad cu ti javit jednu dobru vijest:icon_smile:
 
Član
I mene isto intresuje, ima li igdje u Sarajevu da se kupi ili 3m ili bilo koja druga folija osim LLumara ??
 
Top