Klima A4-B5

Klima A4-B5

Član
U autu mi je trenutno manuelna klima...imam povoljno u ponudi onaj display komplet od automatske klime pa me zanima da li je neko imao priliku da to radi i da li je potrebno jos ista od elektronike i tih dzidza da se to prepravi ili je samo to dovoljno???
 
Član
Potrebni su ti još motorići za podešavanje gdje da piri to je kod manuelne regulisano preko sajli, instalacija i par senzora...u principu djelovi nisu skupi ali da to neko složi uzeo bi fine pare jer ima puno posla...
 
Početnik
ima ti i ja aut klimu od istog audija isto 1.8 20v...ako si voljan dogovorimo se lahko i za male pare
 
Član
darko13 je napisao(la):
Potrebni su ti još motorići za podešavanje gdje da piri to je kod manuelne regulisano preko sajli, instalacija i par senzora...u principu djelovi nisu skupi ali da to neko složi uzeo bi fine pare jer ima puno posla...
Sto se tice instalacije nije problem,samo me zanima to ostalo od displeya...jer ja imam u ponudi samo ovo.[attachment=38927]
mirzaa3 je napisao(la):
Imam ti ja tri audija a4 b5 u dijelove...sve s klimom..Moze se nesto iskombinovat ;))
Ja sam uvijek za dogovor i poslove...posalji svoju ponudu za komplet na PM ako nije problem...
Sarajlic je napisao(la):
ima ti i ja aut klimu od istog audija isto 1.8 20v...ako si voljan dogovorimo se lahko i za male pare
I ti isto posalji svoju ponudu pa cemo vidjeti ;)
 

Prilozi

  • slika-88166-2010-12-1293718374-velika.jpg
    slika-88166-2010-12-1293718374-velika.jpg
    40 KB · Pregleda: 6
Član
mislim da to u biti dodje skuplja pita nego tepsija,ali posto ti vec imas neke dijelove,mozda mozes i naci ostatak,pa da ti to neko fino slozi, ima tu dosta posla. Eto darko ti je vec rekao, kod tebe je do sada sve funkcionisalo preko sajli, moras to prebaciti sa sajli,i to je najveci posao,ali da se odradit. I ja bi to volio kod sebe u autu rijesit,i kod mene je manuelna klima,mada mi to toliko ne igra ulogu,al et,ljepse je puno:cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
mislim da to u biti dodje skuplja pita nego tepsija,ali posto ti vec imas neke dijelove,mozda mozes i naci ostatak,pa da ti to neko fino slozi, ima tu dosta posla. Eto darko ti je vec rekao, kod tebe je do sada sve funkcionisalo preko sajli, moras to prebaciti sa sajli,i to je najveci posao,ali da se odradit. I ja bi to volio kod sebe u autu rijesit,i kod mene je manuelna klima,mada mi to toliko ne igra ulogu,al et,ljepse je puno:cool:

Ma ne igra ni meni ulogu,samo iz tog razloga sto je ljepse...
sad me zanima sta sve osim ovog gore sto dodje na displayu moram imati da bi to sve bilo kako treba...
Nadam se da ce Mirza dati neku detaljniji odgovori jer vidim da ima 3 komada rastavljena :)

Hvala ;)
 
Član
Pa rekao sam ti instalacija, displej, motorići za podešavanje gdje da piri zrak, mislim 3 ili 4 da idu nisam siguran senzor unutrašnje temperature, senzor vanjske ako nemaš prikaz temperature na satu, senzor sunčeve svjetlosti i mislim da ide još jedan senzor nisam siguran koji...i nekog da ti to sve složi jer mora komplet instrumnet table ići van a samim tim i sicevi...
 
Član
darko13 je napisao(la):
Pa rekao sam ti instalacija, displej, motorići za podešavanje gdje da piri zrak, mislim 3 ili 4 da idu nisam siguran senzor unutrašnje temperature, senzor vanjske ako nemaš prikaz temperature na satu, senzor sunčeve svjetlosti i mislim da ide još jedan senzor nisam siguran koji...i nekog da ti to sve složi jer mora komplet instrumnet table ići van a samim tim i sicevi...

Ok,hvala druze ;)
Ako se odlucim na taj poduhvat...budete obavjesteni !;)
 
Član
vjerujem da i kod Babica u travniku imas potrebnih dijelova,kod njega uvijek audija ima na izvoz,tako i dijelova:cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
vjerujem da i kod Babica u travniku imas potrebnih dijelova,kod njega uvijek audija ima na izvoz,tako i dijelova:cool::cool:

Znam,znam...ali ako ima povoljnije u Zenici ili negdje drugo,zasto ne :)

Nego Armine,ima li te gdje u Travniku sutra da pijemo pice? ;)
 
Član
bio danas 5 minuta,donio neke papire i vratio se kuci,nesto nisam dobar bio,nisam se nikom javio:icon_biggrin:
usunjao se i izasao, malo me murija crvala,al sam se provukao sa cvajom,jebena travnicka murija,uvijek me peglaju:D
 
Član
ArminM je napisao(la):
bio danas 5 minuta,donio neke papire i vratio se kuci,nesto nisam dobar bio,nisam se nikom javio:icon_biggrin:
usunjao se i izasao, malo me murija crvala,al sam se provukao sa cvajom,jebena travnicka murija,uvijek me peglaju:D

JAvi prije na noc kad budes dolazio da se dogovorimo pa da odemo na piće :icon_smile:


MOze ovdije LOCK,dobio sam potrebne odgovore!

Hvala svima!:123:
 
Top