Kladionica

Kladionica

Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: a kako bet expert eba 40.000 ljudi:lol::lol: samo ubaci pjesmu riblja corba-kako je lepo biti glup:lol: ebo je i mene za 20 KM al nije mi zao:lol::lol:
 
Član
///AMG_MB_4ever je napisao(la):
izvini bosse:cool: ja sam ti samo prenjeo kako su pisali;)

ee zaboravi da ti se zahvalim sto si mi javio za to;) ne bitno jel proslo il nije:icon_biggrin: hvala jos jednom!

a eto ekspert igra neku igru, al nema veze:cool:
 
Član
jao bet expert je ispao kralj bgm ...haha kako je povalio bar 500 clanova grupe ...i to jedan se zali kaze uplatio 450 kuna tj oko 100 km... haha;)
 
Član
D_cash je napisao(la):
jao bet expert je ispao kralj bgm ...haha kako je povalio bar 500 clanova grupe ...i to jedan se zali kaze uplatio 450 kuna tj oko 100 km... haha;)

Haha ma kralj je..Jesi vidio pjesme na zidu haha
 
Član
hah vido sam sve hahah ...sreca moja nisam stigao da uplatim haha... nisam se odavno onako ismijao...jbg ovaj raja misli dzaba para i da ce stalno dobijati...hah
 
Član
ma nista dojave, kad tad ces otici u minus s njima :D proci ce jedna-dvije, onda zijanis jednu-dvije-tri, nadas se da je cetvrta dobitna, pa onda peta i na kraju skontas da te nema nigdje :D zato ih ja nikad i ne igram :icon_biggrin:
 
Član
Ev od sinoc jedan
skinuo sam brazilsku ligu :cool:



idemo daljeee

Ev jedan za danas


TOP/fc oss - de graafschap 2
cambuur - volendam 1
excelisor - helmond 1
doderecht - zwole 2
eindhoven - den bosch 2
telstar - roosendaal 2
nac breda - den hag 1
admira salzburg 1

;)
 
Član
posto ///AMG_MB_4ever nije tu ja cu vam dati jednu dojavu nije od bet eksperta ;)
Dukla Prag - Žižkov 1 (2.80) 17:00 h druga Ceska liga
odigrjate na svoju odgovornost mozda prodje i x-1 srecno svima :icon_smile::icon_smile:
 
Član
zoom001 je napisao(la):
posto ///AMG_MB_4ever nije tu ja cu vam dati jednu dojavu nije od bet eksperta ;)
Dukla Prag - Žižkov 1 (2.80) 17:00 h druga Ceska liga
odigrjate na svoju odgovornost mozda prodje i x-1 srecno svima :icon_smile::icon_smile:

bgm tako i zavrsi utakmica i to iz x u 1;)
 
Top