Kladionica

Kladionica

moja baba pokojna bi dala go:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
da vam prodje 46 dojava, i na 47.oj ja kad bi uplatio, ta dojava ne bi prosla.. :icon_mad: izvinite ljudi

pao sam i na jos jednom listicu..nije ovo govno za mene
 
Član
FT 1:1 jbg.... bice bolje sutra druze, ako ovaj i sutra bude fulao, nece vise niko ni pratiti vise tu grupu na fb:icon_biggrin:
 
Član
///AMG_MB_4ever je napisao(la):
pa ljudi im pustili, vidi se iz aviona, i ovi garibi promase, j*ote sve!:icon_mad:
Ti stvarno mislis da dojava moze proci ako se javi dan prije..Prave dojave se doznaju 20-30 min prije tekme...
 
Član
sto se tice tih dojava, malo mi je glupo. lafo ljudi imaju svaki dan po dojavu. ispade da se stalno i u tolikoj mjeri namjestaju utakmice. hajd ok, bude dojava (pravih dojava) s vremena na vrijeme, al ovo sto raja prodaje pod dojavama su pretezno necija predvidjanja i procjene, a ne dogovoreni rezultati...

nikad se nisam uzdao u te dojave, ako nekad i odigram uplatim 2-3 marke, pa mi ne bude zao... :D
 
///AMG_MB_4ever Napisao:
pa ljudi im pustili, vidi se iz aviona, i ovi garibi promase, j*ote sve!
Ti stvarno mislis da dojava moze proci ako se javi dan prije..Prave dojave se doznaju 20-30 min prije tekme...

druze ja sam u plusu vise od 200 evra, pomocu dojava, sad dal valjaju dal ne valjaju! Ja cu svakako nastaviti s ovim pa makar ne imao za piva:cool:
 
Legend
///AMG_MB_4ever je napisao(la):
///AMG_MB_4ever Napisao:
pa ljudi im pustili, vidi se iz aviona, i ovi garibi promase, j*ote sve!
Ti stvarno mislis da dojava moze proci ako se javi dan prije..Prave dojave se doznaju 20-30 min prije tekme...

druze ja sam u plusu vise od 200 evra, pomocu dojava, sad dal valjaju dal ne valjaju! Ja cu svakako nastaviti s ovim pa makar ne imao za piva:cool:

hehehe
ma samo ti nama redaj ovde dojave;)
 
Legend
D_cash je napisao(la):
cekam aston villu za 60 kermi ...a 85 min...hmm

i ja isto za 60km a prosle sedmice me isto oborila za 90km:icon_mad:

aston vila zavrsi 1-1:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Top