Kladionica

Kladionica

Član
http://rapidshare.com/files/253963609/sto_kladionice_ne_zele_da_znate_ebook.pdf


eto i link da sebi skinete ;)
 
Član
Ja imam knjigu "Kako pobjediti kladionicu" by Maximillian, stvarna knjiga, pa je ne mogu okaciti na rapid, mogu jedino na monitor...:icon_biggrin:
Knjiga je bezveze, ko god se bavio tim problemom malo duze mogao je doci do istih zakljucaka, tako da nisam u njoj nista nasao sto nisam znao, a da stvarno moze pomoci u borbi protiv kladionice...

Evo ovdje mogu iznijeti neko svoje misljenje... Jedino sto vrijedi igrati je singl ili eventualno duble, stalno sa istim ulogom, uz dobro odabrane parove... I jedino tako moze da se bude u nekom manjem minusu ili manjem plusu, a da se igra... Sve ostalo je ludost, pogotovo kod doplanja uloga ili kod ulaganja par maraka na kvotu 100 i vecu... Treba igrati kvotu 2 i truditi se sto vise pogoditi...
 
emir_89 je napisao(la):
evo jedan danasnji, jaran mi rece za ovu dojavu, ne znam koliko je sigurno, al et hajd reko vrijedi probat... pa ako neko hoce nek proba, al nemojte mene kriviti ako ne bude dvica hehehe :D ova dva para sam dodo reda radi da bude malo veca kvota...

e633654e65180e3a88abda23b6a2b7dd25326.JPG

ne valja ti dojava :D
 
Član
nikako ne valja :)

Ma ja opalim 5 Km na "sigurice" i 1KM nalupam sistem i kad god dobijem dobijam n ovu markicu, sto vise razmisljam ja sam dalja od odbitka :)
 
Član
evo da malo osvjezimo i ovaj dio foruma. jedan jucerasnji "egzibicioni" potez. malo je falilo da upali... :D
za one koji se bash i ne razumiju u kladionicu, ck1-nece biti crvenih kartona, a J1-nece biti penala


ba23304949b7433945bafa13041ca9dd.jpg
 
Top